Junior účtovník (Accounting Junior)

Mazars Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.1.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 850 Eur brutto (v závislosti od skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš prácu, v ktorej môžeš odborne a profesijne rásť?
Máš teoretické znalosti účtovných predpisov a chcel by si sa naučiť ich uplatniť v praxi?

U nás sa naučíš robiť všetko a bude z Teba skutočný expert na oblasť účtovníctva.

Tvojou náplňou práce bude:

- viesť účtovníctvo pre klientov, zodpovedať za pridelené účtovné aktivity
- spracovávať finančné výkazy
- identifikácia problematických procesov a navrhovanie/nastavovanie nových procesov
- spolupráca na príprave reportingu a daňových priznaní
- participácia na uzávierkových činnostiach

Learn Smart - u nás sa budeš neustále rozvíjať aj prostredníctvom odborných alebo jazykových kurzov
• Work Smart - získaj flexibilné pracovné podmienky ako Home Office, Extra dovolenka alebo Krátke piatky
• "U Company Culture" - zažiješ nekorporátnu internú kultúru, prácu na podnetných projektoch a kolektív, ktorom sa všetci poznáme
• Have Fun - práca u nás Ťa bude baviť aj vďaka pravidelným teambuildingovým aktivitám

Ďakujeme všetkým uchádzačom. Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať iba vybraných.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť,
- presnosť,
- samostatnosť a zodpovednosť
- chuť učiť sa nové veci

Mazars je medzinárodná, konzultačná spoločnosť, ktorá sa špecializuje na audit, účtovníctvo, dane a poradenské služby. Pôsobí v 86 krajinách sveta a zamestnáva 20 000 zamestnancov. Na Slovensku pôsobí od roku 2000, má pobočky v Bratislave, Košiciach a Považskej Bystrici. Aktuálne je hodnotená ako číslo 5 na trhu konzultačných spoločností na Slovensku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Europeum Business Centre, Suché Mýto 1
811 03 Bratislava
ID: 1416706   Dátum zverejnenia: 18.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 850 Eur brutto (v závislosti od skúseností)