Vodič - Zásobovač s VP sk. B alebo C

MAYER TRANSPORT, spol. s r.o.

Miesto práce
Vlkanová, Matúškova 49, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zásobovanie nealko nápojmi

Prosíme na inzerát reagovať len tých uchádzačov, ktorí disponujú s vodičským preukazom skupiny B alebo C. V prípade skupiny C požadujeme aj psychotesty a platnú kvalifikačnú kartu vodiča. Budeme kontaktovať len tých uchádzačov, ktorí budú prizvaní na osobný pohovor. Životopisy prosím zasielať výlučne mailom na adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Doprava, logistika

Vodičský preukaz

B, C

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť MAYER TRANSPORT SK spol. s r.o. je jednou zo 4 dcérskych spoločností MAYER TRANSPORT Group a.s.. Zaoberáme sa medzinárodnou a vnútroštátnou kamiónovou dopravou plachtovými vozidlami. Pôsobíme na trhu od roku 1993. Na Slovensku zamestnávame 80 zamestnancov. Sme rodinná firma a každý zamestnanec je členom našej rodiny. Budeme veľmi radi keď sa pridáte do nášho tímu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3235920  Dátum zverejnenia: 7.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa výkonu