Kuchár

Mayard s.r.o.

Miesto práce
Námestie Ľudovíta Štúra 4, Staré Mesto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
5 EUR/hod.po zaškolení a nadpriemerných výkonoch možné navýšenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Berlinka je krásny priestor pri Dunaji, ktorý chceme zaplniť šikovnými a kreatívnymi ľudmi. Naša kuchyňa sa nesie v hesle healty&tasty, používame lokálne, sezónne a poctivé suroviny. Okrem prípravy jedál a la carte pripravujeme aj catering nielen pri spoločenských podujatiach, ale aj catering na kľúč podľa predstáv klienta.
Vašou náplňou práce bude :
- znalosť pracovných postupov, príprava teplých a studených jedál a la carte
- príprava cateringových akcií
- zodpovednosť za kvalitu
- dodržiavanie hygienických štandardov, HACCP

- príjemné a priateľské pracovné prostredie
- strava a nápoje zdarma
- preplatené nadčasy
- možnosť vzdelávať sa, kariérny rast
- zázemie v stabilnej spoločnosti
- práca s novými technológiami

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kuchár

- úsmev na tvári a príjemné vystupovanie
- chuť učiť sa nové veci
- improvizácia a šikovnosť
- zodpovednosť, dôslednosť
- kreativita

Café Opera je priestor, kde sa spája pekárska a cukrárska výroba s výberovou kávou a autentickými slovenskými vínami. Nachádzame sa v centre mesta, hneď vedľa historickej budovy Slovenského národného divadla. Naším poslaním je prinášať zákazníkom lokálne, čerstvé a sezónne produkty s úsmevom a ľudským prístupom.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3141009  Dátum zverejnenia: 10.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.