Kuchár

Mayard s.r.o.

Miesto práce
Námestie Ľudovíta Štúra 4, Staré Mesto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
480-1200, pohyblivá zložka odmeny a prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Berlinka je krásny priestor pri Dunaji, ktorý chceme zaplniť šikovnými a kreatívnymi ľudmi. Naša kuchyňa sa nesie v hesle healty&tasty, používame lokálne, sezónne a poctivé suroviny. Okrem prípravy jedál a la carte pripravujeme aj catering nielen pri spoločenských podujatiach, ale aj catering na kľúč podľa predstáv klienta.
Vašou náplňou práce bude :
- znalosť pracovných postupov, príprava teplých a studených jedál a la carte
- príprava cateringových akcií
- zodpovednosť za kvalitu
- dodržiavanie hygienických štandardov, HACCP

- príjemné a priateľské pracovné prostredie
- strava a nápoje zdarma
- preplatené nadčasy
- možnosť vzdelávať sa, kariérny rast
- zázemie v stabilnej spoločnosti
- práca s novými technológiami

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kuchár

- úsmev na tvári a príjemné vystupovanie
- chuť učiť sa nové veci
- improvizácia a šikovnosť
- zodpovednosť, dôslednosť
- kreativita

Berlinka je galerijná kaviareň a bistro na brehu Dunaja, kde nájdete vždy dva druhy kvalitnej kávy, domáce limonády a vína od malých lokálnych vinárov. Je to miesto, kam môžete zájsť na koláčik, ale aj na chutný obed alebo večeru so všetkými priateľmi, lebo máme menu aj pre vegetariánov a vegánov. Je to priestor, kde sa konajú vernisáže, koncerty, premietajú filmy, organizujú workshopy, konferencie, ale aj brunche a ochutnávky.
www.berlinka.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Varšavská 16
831 03 Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Kontakt

ID: 3141009   Dátum zverejnenia: 11.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   480-1200, pohyblivá zložka odmeny a prémie