Čašník/ čašníčka

Mayard s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
4,5 - 5,5 EUR/hod.480-1200, pohyblivá zložka - odmeny a prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Berlinka je krásny priestor pri Dunaji, ktorý chceme zaplniť šikovnými a kreatívnymi ľudmi.
Si rodený hostiteľ a a rád plníš želania hosťom. Rád komunikuješ, v spoločnosti sa cítiš ako ryba vode, práca nie je pre teba len povinnosť, ale aj životný štýl. Profesionálny, zdvorilý prístup je jednou z tvojich čŕt. Chceš, aby gastronómia nebola len pôžitkom, ale aj zážitkom. Hľadáme práve teba!
Tvoje povinnosti - Budeš zodpovedný za barovú časť prevádzky, samostatne otvoríš a zatvoríš prevádzku, budeš hosťom k dispozícii a budeš zodpovedný za udržiavanie vysokej úrovne servisu, zabezpečíš čistotu a poriadok na prevádzke tak, aby sa hostia cítili príjemne.

- príjemné a priateľské pracovné prostredie obklopené umením
- strava a pitný režim zabezpečený
- zamestnanecké zľavy
- preplatené nadčasy
- flexibilita
- možnosť vzdelávať sa
- práca v stabilnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- úsmev na tvári a príjemné vystupovanie
- komunikatívnosť
- zodpovednosť
- schopnosť improvizovať

Gastronómii sa venujeme už 15 rokov. Náš posledný projekt bola Café Berlinka v Slovenskej národnej galérii, ktorá fungovala ako galerijná kaviareň, bistro a zároveň ako priestor pre kultúrne a spoločenské podujatia. Náš koncept, pri ktorom sme sa riadili heslom chutne, zdravo a lokálne presúvame teraz do priestoru Café Opera. Naším cieľom nie je nič iné, ako prinášať hosťom kvalitné a čerstvé produkty našej výroby s prihliadnutím na lokálnych dodávateľov a udržateľnosť. Každý, kto sa stotožňuje s touto filozofiou je u nás viac ako vítaný.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2718728  Dátum zverejnenia: 12.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,5 - 5,5 EUR/hod.480-1200, pohyblivá zložka - odmeny a prémie