Čašník/čašníčka

Maxthe, s.r.o.

Miesto práce
Šafárikovo námestie, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
800,- v cistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v známej reštaurácii na Šafárikovom námestí.
Vhodná pre ľudí s praxou.Plat 800,- v cistom za 16 dni plus tip co je za mesiac viac ako vyplata..

možnosť parkovania pri pracovisku na naklady zamestnavatela

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Známa, obľubená a hodnotiteľmi vysoko ohodnotená reštaurácia.Stabilný tím ľudí, mladý kolektív a veľmi dobré pracovné prostredie.Možnosť parkovania pri pracovisku.
ID: 3359186  Dátum zverejnenia: 24.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800,- v cistom