Kuchár

Maxthe, s.r.o.

Miesto práce
Pribinova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1100 eur netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hladáme šikovného kuchára do stabilného tímu.Ide o prípravu a la carte jedál na teplej kuchyni v obľúbenej reštaurácii.Bližšie informácie na osobnom pohovore.Volať budeme len vyhovujúcich uchádzačov.

Stabilná pracovná doba, bezplatné parkovanie pri pracovisku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Známa, obľubená a hodnotiteľmi vysoko ohodnotená reštaurácia.Stabilný tím ľudí, mladý kolektív a veľmi dobré pracovné prostredie.Možnosť parkovania pri pracovisku.

Adresa spoločnosti

Maxthe sro
Mozartova 4174/17
811 02 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
ID: 3293584   Dátum zverejnenia: 14.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1100 eur netto