Logo MAXREA s.r.o.

Realitný maklér/ obchodník s nehnuteľnosťami-RE/MAX Developer Trnava

MAXREA s.r.o.

Juraja Fándlyho 2, Trnava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
živnosť
2 000 EUR/mesiacOdmena makléra je vo forme progresívne rastúcej provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa expertom v realitnom trhu bez predchádzajúcich skúseností

V dnešnej dynamicky sa meniacej situácii na realitnom trhu rozširuje náš tím RE/MAX Developer svoje rady a hľadá nových talentovaných realitných maklérov. S našou polstoročnou globálnou expertízou, ktorá sa opiera o skúsenosti z viac ako 110 krajín, sme pripravení Vás priviesť k vysnívanej kariére v realitách, a to aj bez predchádzajúcich skúseností v tejto oblasti.

​Náplňou práce našich maklérov je všetko iné, len nie monotónna činnosť:

  • Sú odborníkmi, na ktorých sa klienti môžu spoľahnúť.
  • Budujú si svoje portfólio a rozširujú svoju profesionálnu sieť.
  • Poskytujú prvotriedne služby a sprevádzajú klienta celým procesom kúpy alebo predaja nehnuteľnosti.
  • Komunikujú s celým spektrom odborníkov od právnikov až po finančných poradcov.

Najväčšie výhody, ktoré vám ponúkame:

  • Príležitosť stať sa členom prominentného klubu TOP CLUB - Staňte sa súčasťou elitného tímu a využite naše know-how pre váš osobný rast.
  • Jedinečný školiaci program - Ponúkame komplexné školenia a podporu pre vašu profesionálnu kariéru v realitách bez ohľadu na vaše predchádzajúce skúsenosti.
  • Atraktívne finančné ohodnotenie a benefity - Tešte sa na konkurencieschopné finančné odmeny a extra benefity, ako sú reprezentatívne kancelárie, flexibilná pracovná doba, marketingová podpora a viac.
  • Profesionálny rast a rozvoj - Ponúkame vám platformu a nástroje na to, aby ste sa stali významnou osobnosťou na realitnom trhu.
  • Patriť medzi najlepších - Staňte sa súčasťou globálneho lídra v oblasti realít a zdieľajte svoje úspechy s tímom, ktorý mení tvár realitného trhu po celom svete.

A mnoho ďalšieho...

Informácie o výberovom konaní

Je to presne to, čo hľadáte?
Nenechajte túto príležitosť len tak prejsť okolo seba. Pošlite nám svoj motivačný list spolu s CV na [email protected] a staňte sa súčasťou tímu, ktorý mení pravidlá hry na realitnom trhu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

A, B

Hľadáme osobu, ktorá:

  • Aspiruje stať sa profesionálom v oblasti nehnuteľností
  • Je otvorená novým výzvam, je precízna a dokáže dotiahnuť projekty do úspešného konca
  • Je komunikatívna s príjemným vystupovaním a má chuť na sebe neustále pracovať

Ako realitná kancelária RE/MAX Developer pôsobíme na trhu už 17 rokov.
Naši klienti sú u nás na prvom mieste a preto naši makléri poskytujú prvotriedny a profesionálny realitný servis.

Značka RE/MAX permanentne obhajuje v rámci Slovenska titul "Najdôveryhodnejšia značka roka" od roku 2017.

Sieť RE/MAX rastie nepretržite viac ako tridsať rokov a unikátna koncepcia RE/MAX sa ukázala úspešnou vo viac ako 70 štátoch sveta s rozdielnymi ekonomickými, kultúrnymi a obchodnými podmienkami na realitnom trhu.

Na realitných trhoch v USA a Kanade, ktoré patria k najviac konkurenčným na svete, je RE/MAX jednoznačne 1 na trhu.

Silná značka RE/MAX, vynikajúca reputácia spoločnosti a unikátna koncepcia lákajú do siete RE/MAX najproduktívnejších a najskúsenejších agentov na trhu.

Agenti RE/MAX majú v priemere 13 ročné skúsenosti a dosahujú najvyššie priemerné príjmy. A MOŽETE AJ VY K NIM PATRIŤ :)

RE/MAX je jediná realitná spoločnosť, ktorá patrí do prestížneho klubu „50 spoločností, ktoré ZMENILI SVET“!

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Róbert Skukálek
Tel.: +421905728899
E-mail: poslať životopis
ID: 4798839  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac