Recepčná/recepčný

MAXPLAZA s.r.o.

Miesto práce
Štefánikova, Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
6 EUR/hod.Mzda závisí od skúseností, zodpovednosti, prístupu k práci daného zamestnanca

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho kolektívu hľadáme spoľahlivú a lojálnu osobu na pozíciu recepčná.
Zodpovednosť za kontinuálny chod recepcie v polyfunkčnej budove s hotelom a masážami.
Uvádzanie návštev a poskytovanie komplexných informácií hosťom.
Vybavovanie telefonickej a mailovej komunikácie.
Reprezentovanie a zastupovanie záujmov spoločnosti.
Aktualizovanie, kontrolovanie a potvrdzovanie rezervácii hostí hotela a masáží.
Zabezpečovanie komfortu pre hosti (občerstvenie, poradenstvo, servis).
Administratíva spojená s chodom recepcie.
Zodpovednosť za dodržiavanie interných nariadení a takisto dodržiavanie poriadku v okolí recepcie.
Usmerňovanie a kontrola zamestnancov masáží. Administratívne práce. Zodpovednosť za budovu a jej priestory.
Práca s ekasou a účtovným programom POHODA, excel. Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni.
Práca na smeny podľa dohody / ranná a poobedná/ 7.00 hod -22.00 hod.

práca v stabilnej spoločnosti, vernostný bonus, ubytovanie

Informácie o výberovom konaní

www.maxplaza.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

výhoda hoteliérstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Mierne pokročilý

pracovitosť, zodpovednosť, výhoda bydliska v okolí zamestnania pre bezproblémové dochádzanie

Polyfunkčná budova, hotel, masáže, a iné

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4781327  Dátum zverejnenia: 11.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.