Murár do Belgicka na živnosť - stavba rodinných domov

Maxiple s.r.o.

Miesto práce
Belgicko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 14 €/h na živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Práca po celom Belgicku
- Hľadáme murárov, strechárov alebo celé partie pre stavby rodinných domov v Belgicku
- Pracovný čas 9 - 10 h denne

- Platový rast na základe výsledkov
- Zabezpečené a hradené ubytovanie
- Fakturácia každé 2 týždne

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Belgický investor ponúka dlhodobú stabilnú prácu na stavbách rodinných domov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- Predchádzajúca prax aspoň 1 rok
- Cudzí jazyk výhodou (aspoň 1 v partii)

Maxiple s.r.o. sa zaoberá poskytovaním služieb pre domácich a zahraničných klientov. Maxiple disponuje profesionálnym týmom ľudí, ktorý zaisťujú kompletný personálny servis na najvyššej úrovni.

Zameriame sa hlavne na oblasť stavebníctva, gastronómiu a ďalšie súvisiace odvetvia.
ID: 3577971  Dátum zverejnenia: 14.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 14 €/h na živnosť