bezplatná infolinka

0800 365 801

Pracovník kontroly kvality vo významnej firme na trvalý pracovný pomer (#p072)

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Bytča
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
870 EUR/mesiac+ variabilná zložka
konzultant
Ľuboš Doruľa

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo ťa u nás všetko čaká?
  • pracovník vykonáva kontrolu vstupného materiálu alebo hotového výrobku v súlade s pracovnými inštrukciami (napr. uvolnenie výroby, medzioperačná kontrola), vykonáva pravidelné merania výrobkov vo výrobnom procese pomocou meradiel (posuvné meradlo, mikrometer, silomer a pod.), označuje skontrolovaný materiál
  • zadáva výsledky kontroly do systému XPPS (napr. blokovanie, uvolnovanie dielov)
  • vykonáva záznamy o výsledkoch vstupnej kontroly a meraniach vo výrobnom procese, zistené nedostatky oznamuje vedúcej zmeny
  • oboznamuje inžiniera kvality s výsledkami vstupnej kontroly a meraní vo výrobnom procese
  • môže zastaviť výrobu z dôvodu kvalitatívnych problémov, uvoľňuje výrobu na montážnej linke
  • vykonáva kontrolu dodržiavania technologickej disciplíny
  • 12 hodinové zmeny

Čo dostaneš za výkon svojej práce?
  • mzda od 870 €/mes. + variabilná zložka (výška mzdy závisí od skúsenosti uchádzača)
  • zabezpečenie školenia pri nástupe
  • dochádzkový bonus 40 € (pri splnení podmienok)
  • všetky príplatky podľa ZP
  • nočný príplatok a príplatok za nadčas pre rizikové pracovisko
  • možnosť stravovania sa vo firemnej jedálni
  • stravný lístok 5,48 €
  • doprava zdarma zo smerov: Čadca-Turzovka-Makov-Bytča; Čadca-Olešná-Klokočov-Predmier-Turzovka-Makov-Bytča; Čadca-Turzovka-Kelčov-Makov-Čierne-Bytča

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected], alebo volajte na bezplatnú infolinku 0800 365 801. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automotive

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • skúsenosti s prácou na kontrole výhodou
  • zodpovedný a spoľahlivý prístup k práci
  • samostatnosť a zároveň schopnosť pracovať v tíme
  • schopnosť čítať technické výkresy
  • schopnosť merať mechanické veličiny pomocou posuvného meradla, mikrometra, silomeru a pod.
  • anglický jazyk výhodou nie však podmienkou

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľuboš Doruľa
Tel.: 0800 365 801
E-mail: poslať životopis
ID: 4597869  Dátum zverejnenia: 4.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 870 EUR/mesiac