bezplatná infolinka

0800 365 801

Obsluha strojov v stabilnej spoločnosti

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Ilava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
9 EUR/hod.nočná zmena 9,5 €/hod.
konzultant
Ľuboš Doruľa

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Medzi Tvoje pracovné činnosti a zodpovednosti bude patriť hlavne:
  • obsluha technologických zariadení vo výrobe komponentov a systémov
klimatizačných zariadení pre automobilový priemysel
  • skladanie hliníkových chladičov, medzichladičov, kondenzérov a vykurovacích telies
  • testovanie vyrobených komponentov
  • základná údržba a nastavovanie strojov
  • výmena nástrojov a zoraďovanie strojov a výrobných liniek.
  • nastavovanie parametrov výrobných liniek (modifikácie, nové modely,...)
  • vykonávať denné kontroly strojov a zariadení podľa konkrétnych požiadaviek
  • uvoľňovanie kusov do výroby
  • absolvovanie požadovaných školení pre výkon svojej pozície pre danú výrobu (žeriavy, bremená, tlakové nádoby, obsluha robotov,...)
  • trojzmenná prevádzka

Ponúkame nasledovné benefity:
  • mzda 9 €/hod. (ranná zmena)
  • mzda 9,5 €/hod. (nočná zmena)
  • perspektívne zamestnanie v stabilnej spoločnosti
  • príjemné a čisté pracovné prostredie
  • možnosť profesijného rastu

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected], alebo volajte na tč. 0800 365 801. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske

  • prax s bežnou údržbou strojov výhodou
  • skúsenosti s nastavovaním strojov
  • manuálna zručnosť
  • digitálna gramotnosť
  • ochota a schopnosť pracovať na celej zmene v stoji
  • schopnosť pracovať na 3 zmeny

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľuboš Doruľa
Tel.: 0800 365 801
E-mail: poslať životopis
ID: 4597710  Dátum zverejnenia: 8.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 9 EUR/hod.