bezplatná infolinka

0800 365 801

Hľadáš nenáročnú prácu? Ako montážnik si môžeš slušne zarobiť a k tomu získať aj oveľa viac benefitov

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Nová Dubnica
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
5,2 EUR/hod.priemerná mzda 1 000 €/mes.
konzultant
Jaroslav Geci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového člena tímu pre prácu na montážnej linke, v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti, s jedinečným zameraním priemyslu a možnosťou odborného rastu. Reaguj nám svojim životopisom, čo najskôr.

Akej práci sa budeš venovať?
  • nenáročné elektromechanické práce
  • montovanie zostáv, podskupín a skupín výrobkov
  • príprava materiálu
  • montáž chladičov
  • nitovanie
  • lepenie štítkov
  • tvarovanie komponentov
  • balenie dosiek plošných spojov podľa príslušnej dokumentácie
  • práca na 3 – 4 zmeny

Ponuka benefitov je nasledovná:
  • základná mzda 5,20 €/hod.
  • priemerná mesačná mzda 1 000 €
  • všetky príplatky podľa ZP
  • bonus za dosiahnuté výsledky do výšky 80 €
  • dochádzkový bonus 35 € (za splnenie podmienok)
  • príplatok 150 % náhrada za sviatok
  • práca v nadnárodnej spoločnosti
  • odmeňovací systém založený na zručnostiach
  • možnosť profesijného rastu
  • stravné v hodnote 5,48 € vo forme dotácie alebo možnosť stravovania sa v jedálni
  • komplexná starostlivosť koordinátora

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected], alebo volajte na bezplatnú infolinku 0800 365 801. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

  • skúsenosti sú pre Vás výhodou, nie však podmienkou
  • manuálna zručnosť
  • precíznosť a presnosť
  • spoľahlivosť a zodpovednosť za svoj výkon v práci
  • ochota pracovať na zmeny

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jaroslav Geci
E-mail: poslať životopis
ID: 4590932  Dátum zverejnenia: 31.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5,2 EUR/hod.