bezplatná infolinka

0800 365 801

Zásobovač linky (Feeder)

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Bytča
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
847 EUR/mesiac+ dochádzkový bonus 40 € + ďalšie príplatky
konzultant
Mgr. Nikola Billíková
+421800365801

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Je pre Vás dôležitá perspektíva a istota stabilného zamestnania v silnej a úspešnej spoločnosti? Tak potom táto pracovná príležitosť môže byť vhodná práve pre Vás.

Čo bude úlohou zamestnanca?
  • zadáva v súlade s potrebami výroby prostredníctvom ručných skenerov vyskladňovacie požiadavky na materiál do skladov, zodpovedá za správnosť týchto objednávok
  • udržuje výrobu v nepretržitom chode prísunom komponentov do montážnej linky na základe vydaných objednávok
  • preskladňuje tovar a materiál podľa potrieb výroby a stanovených inštrukcií, pracuje s manipulačnými vozíkmi
  • zodpovedá a stará sa o zverené manipulačné zariadenia
  • vizuálne kontroluje kvalitu paliet, prepravok alebo kartónov, ich správnosť a úplnosť označenia a celkového stavu
  • zodpovedá za dodržiavanie poriadku vo výrobnej hale, pracuje s obalovým materiálom, ktorý podľa odsúhlasených štandardov likviduje, resp. presúva
  • poskytuje podporu operátorom logistiky na vstupnom i expedičnom sklade, participácia na inventúrach podľa pokynov nadriadených
  • pomáha pri ostatných činnostiach v manipulačných priestoroch
  • participuje na zdokonaľovaní a permanentnom zlepšovaní vykonávaných činností
  • zodpovedá za time management, dennú komunikáciu s oddelením výroby a logistiky
  • zabezpečuje ostatné úlohy podľa pokynov a nariadeného
  • dodržiava zásady a pravidlá, ktoré špecifikujú normy spojené s QMS, HS & Environment MS

Ponúkané benefity:
  • základná mzda 847 €/mes.
  • dochádzkový bonus 40 € (za splnených podmienok)
  • stravný lístok v hodnote 5,10 €
  • ostatné príplatky podľa ZP
  • perspektívne zamestnanie v stabilnej spoločnosti
  • čisté pracovné prostredie
  • plná podpora koordinátora

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected], alebo volajte na bezplatnú infolinku 0800 365 801. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automotive

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

  • manuálna zručnosť a fyzická zdatnosť
  • skúsenosti s prácou v automotive
  • zodpovednosť, samostatnosť, precíznosť
  • ochota pracovať a učiť sa

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Nikola Billíková
Tel.: +421800365801
E-mail: poslať životopis
ID: 4540558  Dátum zverejnenia: 17.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 847 EUR/mesiac