bezplatná infolinka

0800 365 801

Vodič VZV na TPP s atraktívnym platom a ubytovaním zadarmo

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves
Termín nástupu
ihneď
1 123,5 EUR/mesiac1 123,50 € + osobné ohodnotenie + dochádzkový bonus 50€ + príplatky
konzultant
Michaela Trojáková
+421800365801

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti s prácou v skade na VZV? Tak neváhaj a prihlás sa k nám, získaš tak prácu vo významnej spoločnosti. Spokojnosť našich zamestnancov je u nás na prvom mieste!, preto si môžu užívať zaujímavé benefity.

Odporuč nám známeho a získaj bonus vo výške 150 €!

Aké úlohy na Teba čakajú?
  • práca na vysokozdvižnom vozíku
  • zásobovanie výrobných liniek
  • odvážanie materiálu na miesto spotreby v rámci výrobnej haly
  • naskladnenie tovaru
  • nakladanie a vykladanie tovaru, tak ako je stanovené
  • ukladanie tovaru do stohov, podľa stanovených postupov
  • 3 zmennej prevádzka po 8hod.

Čo získaš?
  • MZDA 1 123,50 € - závisí od zmennosti + MOŽNOSŤ NADČASOV
(príplatky za prácu popoludní, prácu v noci, prácu v sobotu a nedeľu, prácu vo sviatok, dochádzkový bonus, motivačný bonus)
  • ubytovanie k dispozícii pre zamestnancov ZDARMA
  • bonus za odporučenie známeho 150 € (po odpracovaní 3 mesiacov)
  • možné zálohy po odpracovanom týždni - 50 €
  • osobné hodnotenie do výšky 20 %
  • dochádzkový bonus (mesačný) 50 € a (ročný) 30 €
  • nadčas 25 % z priemernej hodinovej mzdy, mimo svojej zmeny 50 %
  • dlhodobá, stabilná a seriózna práca s možným profesijným rastom
  • poobedná 0,40 €
  • 1,43 €/h nočný príplatok (príplatok platí aj za nadčas v nočnej zmene)
  • príplatky za soboty 1,79 €/h a nedele 3,58 €/h
  • sviatok 100 %
  • stravné lístky 5,10 € - 55 % hradí zamestnávateľ
  • práca na trvalý pracovný pomer
  • možnosť prechodu do kmeňového stavu

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected], alebo volajte na bezplatnú infolinku 0800 365 801. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

DHL, jeden z popredných poskytovateľov prepravných a logistických služieb trhu. Spoločnosť začala ako jedna z prvých poskytovať medzinárodné expresné prepravné služby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Naše požiadavky na vhodného kandidáta sú:
  • skúsenosti s obsluhou VZV a prácou v sklade vo výrobnej spoločnosti
  • platný preukaz výhodou (neplatný obnovíme)
  • spoľahlivosť
  • chuť učiť sa nové veci a zručnosti
  • lojalita voči firme
  • odolnosť voči stresu
  • ochota pracovať na zmeny

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Trojáková
Tel.: +421800365801
E-mail: poslať životopis
ID: 4533936  Dátum zverejnenia: 7.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 123,5 EUR/mesiac