bezplatná infolinka

0800 365 801

Skladový operátor

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Kočovce
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
985 EUR/mesiac
konzultant
Ľuboš Doruľa

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti s prácou v sklade? Radi Ťa privítame v našom tíme skvelých ľudí. Prihlás sa k nám a získaj prácu ešte dnes!

Aká bude Tvoja úloha?
  • preprava výrobkov k príslušným príjemcom v rámci organizácie/výroby
  • vykonávanie nakladania a vykladania nákladného vozidla
  • nutná platnosť preukazu VZV
  • práca vo viaczmennej prevádzke ( na 3 alebo 4 zmeny)

Koľko u nás zarobíš?
  • mzda 985 €/mes. + 10 % výkonnostná prémia
  • poobedná zmena 0,50 €/hod.
  • nočná zmena 1,43 €/hod.
  • možnosť ubytovania
  • možnosť dopravy (Trenčín, Nove Mesto nad Váhom, Piešťany)
  • osobný rozvoj
  • istota dlhodobej práce v priateľskom kolektíve

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected], alebo volajte na bezplatnú infolinku 0800 365 801. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výroba komponentov a systémov svetelnej techniky a elektroniky v obchodnej oblasti automobilového priemyslu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

  • KO podmienka: SK/CZ jazyk (iny jazyk dohodou)
  • skúsenosti a prax na obdobnej pozícii
  • platný preukaz na VZV
  • zodpovedný prístup k práci
  • spoľahlivosť, precíznosť
  • ochota pracovať na zmeny

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľuboš Doruľa
Tel.: 0800 365 801
E-mail: poslať životopis
ID: 4526610  Dátum zverejnenia: 24.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 985 EUR/mesiac