Reagujte bez životopisu

bezplatná infolinka

0800 365 801

Baví Ťa práca v logistike? Tak sa prihlás k nám ako Vodič Retráku ešte dnes! (#p221)

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Sereď
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
11 EUR/hod.
konzultant
Eva Zorkovová
+421800365801

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame možnosť pre skúsených a šikovných Retrakárov do skladu.

Ak máš navyše preukaz VZV skupiny W1, tak je toto skvelá príležitosť pre Teba zamestnať sa práve v našej spoločnosti.

Pracovná pozícia sa netýka automobilového priemyslu!

Čo bude Tvojou náplňou práce?
  • Prenášanie paliet s kancelárskymi potrebami pomocou zdvíhacích vozíkov alebo iných skladových zariadení na príslušné miesta v sklade.
  • Zabezpečenie tovaru, aby bol v dobrom stave.
  • Udržiavanie skladových priestorov v predpísaných podmienkach
  • Ranné, denné a nočné zmeny, aby sa zabezpečil nepretržitý chod skladu.

Čo Ti ponúkame?
  • Odmena 11 €/hodina.
  • Istota pracovného miesta a dlhodobá príležitosť.
  • Ponúkame príjemnú atmosféru v práci v spoločnosti, vďaka úžasným ľuďom v kolektíve.
  • Individuálny koordinátor venuje komplexnú pozornosť potrebám zamestnancov.

Ak Ťa naša ponuka zaujala, nechaj nám svoj životopis na e-mailovej adrese [email protected] alebo nám zavolaj na bezplatnú infolinku 0800 365 801. Tešíme sa na spoluprácu!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť sa zaoberá copackingom (obalové úpravy pre klientov) a logistikou (skladovaním).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Čo by si mal mať?
  • Preukaz VZV skupiny W1
  • Zodpovedný prístup k práci
  • Odolnosť voči stresu
  • Schopnosť a ochota pracovať na zmeny

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4512696  Dátum zverejnenia: 15.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 11 EUR/hod.