bezplatná infolinka

0800 365 801

Manažér výroby

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 EUR/mesiac- závisí od skúsenosti uchádzača
konzultant
Lucia Hrenáková

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste zodpovedný, organizačný a technický typ? Hľadáte si prácu, kde by ste chceli uplatniť svoje doteraz nadobudnuté schopnosti a zručnosti? Využite teraz skvelú príležitosť a staňte sa manažérom výroby práve u nás! S nami sa môžete ďalej rozvíjať a napĺňať si svoje pracovné ambície.

Pozícia manažéra výroby zahŕňa nasledovné pracovné činnosti:
  • zodpovednosť za organizačné, technické a personálne vedenie výroby
  • monitorovanie KPIs vo výrobe a zodpovednosť za ich plnenie
  • zodpovednosť za plnenie plánu výroby, náklady, kvalitu, plnenie termínov, produktivitu
  • dohliadanie a koordinácia aktivít vo výrobe - od spustenia zákazky až po jej realizáciu s cieľom zabezpečiť potreby zákazníkov načas
  • zodpovedanie za dodržiavanie bezpečnostných noriem ako aj noriem kvality, dodržiavanie štandardov ISO, dodržiavanie zákazníckych špecifikácií, účasť na interných aj externých auditoch
  • vedenie a vyhodnocovanie zlepšovacích projektov na oddelení výroby
  • koordinovanie, vedenie, hodnotenie a motivovanie výrobného tímu
  • organizácia práce na základe jasných a dosiahnuteľných cieľov
  • analyzovanie výsledkov výroby a zabezpečovanie implementácie nápravných opatrení
  • definovanie stratégie a cieľov oddelenia
  • reporting

Benefity, ktoré ponúkame sú nasledovné:
  • práca v spoločnosti so stabilným zázemím so mzdou 3 000 €/mesačne (výška mzdy závisí od skúsenosti uchádzača)
  • kompletný systém odmeňovania bude upresnený na osobnom pohovore
  • k dispozícii služobné vozidlo

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Za pochopenie ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • 5+ rokov skúsenosti s riadením výroby – ideálne v automotive
  • Anglický jazyk na komunikačnej úrovni
  • silná osobnosť, schopnosť zvládnuť manažment 100+ členného tímu
  • schopnosť delegovať, určovať priority a dôsledne kontrolovať plnenie úloh
  • analytické zručnosti, schopnosť analyzovať dáta a interpretovať výstupy analýz
  • schopnosť riadiť proces zavádzania zmien (change management)
  • znalosti v oblasti 5S, TPM, PFMEA, 5Why, Six Sigma, Lean

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Hrenáková
E-mail: poslať životopis
ID: 4512504  Dátum zverejnenia: 2.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac