bezplatná infolinka

0800 365 801

HR Špecialista

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Prešovský kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiac
konzultant
JUDr. Anna Brozák
+421915959461

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti v HR oblasti a vidíš v HR oblasti svoju budúcnosť?
Rád komunikuješ s ľuďmi?
Si typ človeka, ktorému nie je potrebné neustále hovoriť čo má robiť?
Hľadáš spôsoby, ako ostatným pomôcť si prácu zjednodušiť a vylepšiť?
Trúfaš si získať tých najlepších ľudí na rôzne obsadzované pracovné pozície? Máš kreatívne a tvorivé myslenie?
Nie je Ti cudzie analytické myslenie a práca s Excelom, tabuľkami s grafmi pre Teba nepredstavuje žiadnu prekážku?
Chceš sa spolu s nami spolupodieľať na mnohých zaujímavých HR projektoch?
Chceš spolu s nami riešiť ďalšie zaujímavé HR úlohy v rámci a možno i nad rámec pracovnej náplne lebo mi na HR oddelení nemáme radi donekonečna počúvať „toto nemám v náplni práce.“

Čo bude Tvojou úlohou?
  • budeš vytvárať a publikovať pracovné inzeráty na pracovné pozície, ktoré obsadzujeme
  • prevezmeš kompletnú správu agendy uchádzačov o zamestnanie vrátane prvotného phone screening-u, koordinácie stretnutí, oznámenie prijatia a odmietnutia pre ad hoc pracovnú pozíciu.
  • budeš svojmu manažérovi plánovať pohovory a zabezpečovať, aby boli prijatí tí TOP ľudia.
  • budeš prítomný s manažérom na výberových konaniach a administratívne ho budeš vo všetkom podporovať. Dohliadneš, aby nám o žiadnom kandidátovi nič neuniklo
  • zabezpečíš, aby sa naši noví zamestnanci cítili ako doma a ponúkneš im podporu pri nástupe, v prvých 2 týždňoch a teda pomôžeš svojmu manažérovi s vypracovaním on boardingových zaškoľovacích plánov.
  • HR reporting je niečo, čo veľmi dobre ovládaš lebo budeš na dennej báze analyzovať a reportovať úspešnosť jednotlivých projektov, sledovať, vyhodnocovať a reportovať doby skúšobné, určité atď.
  • budeš sa podieľať na vypracovaní a implementácii stratégie budovania Employer brandingu

Čo Ti ponúkame?
  • práca je na TPP
  • mzdu 1 700 €/mes. (brutto)
  • príjemné pracovné prostredie vo významnej spoločnosti
  • stabilitu
  • vynikajúcu príležitosť rozvíjať svoj talent a znalosti

Vopred ďakujeme všetkým záujemcom. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Za pochopenie ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Personálne služby

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

personalistika

Počet rokov praxe

2

Čo od Teba očakávame?
  • máš prax v personalistike minimálne 2 roky
  • ak máš znalosť AJ je to výhodou, nie však podmienkou
  • si zbehlý v riešení problémov, vrátane schopnosti správne identifikovať problémy a riešiť ich včas
  • si schopný jasne komunikovať, písomne aj ústne, pri komunikácii so záujemcami, zamestnancami, členmi tímu HR manažmentu
  • si schopný efektívne čítať a interpretovať informácie, vynaliezavým spôsobom prezentovať číselné údaje a šikovne zhromažďovať a analyzovať dáta
  • si schopný určovať priority a plánovať pracovné činnosti tak, aby efektívne využil čas
  • si veľmi organizovaný, presný, dôsledný
  • si spoľahlivý, lojálny, si schopný riadiť sa pokynmi manažéra, si schopný reagovať na pokyny manažmentu a si schopný zlepšiť výkon prostredníctvom spätnej väzby manažmentu a vedenia spoločnosti

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: JUDr. Anna Brozák
Tel.: +421915959461
E-mail: poslať životopis
ID: 4503759  Dátum zverejnenia: 18.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac