bezplatná infolinka

0800 365 801

Obchodno projektový manažér

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac
konzultant
Mgr. Nikola Billíková
+421800365801

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete si vybudovať svoje obchodné oddelenie?
Máte skúsenosti s obchodom a robíte ho s nadšením?
Chcete u nás naplno využiť svoju znalosť nemčiny pri jednaní s klientmi?
Uprednostňujete dlhodobé projekty?
Ste kreatívni a budete sa rád/a podieľať aj na marketingu spoločnosti?

Ak ÁNO, tešíme sa na Vás

Aká bude Vaša pracovná náplň?
  • budete mať na starosti oddelenie obchodu a marketingu
  • obchod – vašou úlohou bude akvizícia nových zákazníkov a obchodných príležitostí (DE/ SK)
  • efektívna koordinácia a delegovanie úloh s kolegami z marketingu, obchodného oddelenia a pod...
  • jedná sa o prácu na SR a z menšej časti v DE. (podľa potreby, približne 6x/ rok)
  • projektový manažment - riadenie pridelených projektov, riadenie svojho tímu ľudí
  • reporting

Prečo pracovať práve pre nás?
  • zázemie stabilnej spoločnosti
  • motivačné ohodnotenie a bonusy zodpovedajúce výsledkom a zručnostiam
  • auto na súkromné účely, notebook a mobilný telefón sú samozrejmosťou
  • bezplatné stravovanie
  • školenia a jazykové kurzy
  • firemné a tímové akcie

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Za pochopenie ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Obchod a marketing

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

  • znalosť nemeckého jazyka na pokročilej úrovni (C1) – PODMIENKOU, slovom aj písmom
  • vodičský preukaz sk. B.
  • preukázateľné výsledky z predchádzajúcich pracovných pozícií.
  • užívateľská znalosť práce s PC (MS Word/ Excel)
  • manažérskych/obchodných zručností

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Nikola Billíková
Tel.: +421800365801
E-mail: poslať životopis
ID: 4500916  Dátum zverejnenia: 13.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac