bezplatná infolinka

0800 365 801

Pracuj pre významnú spoločnosť na TPP ako operátor výroby, káblov a káblových zväzkov a montáže kabinetov

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Nová Dubnica
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR/mesiac+ príplatky a bonusy
konzultant
Ing. Katarína Šamajová
+420775066287

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme náš tím a hľadáme šikovných a spoľahlivých ľudí na pracovné miesto elektromontéra. Prihláste sa ešte dnes!

Popis práce:
  • montáž výrobkov podľa stanoveného pracovného postupu a výkresovej-technickej dokumentácie
  • dodržiavanie inštrukcií
  • príprava kabeláže, vodičov a ďalšieho súvisiaceho materiálu
  • strojné, ručné blankovanie
  • strojné, ručné krimpovanie
  • spájkovanie vodičov a konektorov
  • predmontáž, pomontáž a opravy káblových konektorov a káblových zväzkov
  • vyväzovanie a testovanie káblov a káblových zväzkov
  • riešenie vzniknutých technických problémov a nedostatkov so svojim nadriadeným
  • dodržiavanie BOZP
  • po nástupe absolvovanie 3 týždňového školenia (na jednotlivé činnosti budete zadelený podľa predošlých skúseností alebo získaných zručnosti počas školenia)

Mzdové podmienky:
  • základná mzda 850 €
  • príplatok poobedná zmena 0,70 €
  • nadčas 45 %
  • sviatok 100 %
  • príplatok sobota 2,50 €
  • príplatok nedeľa 5 €
  • príplatok za prácu v Clean room 0,75 €
  • dochádzková prémia 40 €
  • stravný lístok v hodnote 5,10 €

Iné výhody:
  • práca je len na dve zmeny: ranná, poobedná
  • možnosť kariérneho rastu
  • stabilný príjem v prosperujúcej spoločnosti
  • silné zázemie v príjemnom prostredí
  • priateľská atmosféra v skvelom kolektíve pracovníkov
  • podpora zo strany koordinátora

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected], alebo volajte na bezplatnú infolinku 0800 365 801. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

NEWAYS SLOVAKIA, a.s. je skúseným dodávateľom elektrotechnických služieb na medzinárodnom trhu a je členom skupiny Neways, ktorá patrí medzi TOP 5 lídrov na európskom trhu v oblasti EMS (Electronic Manufacturing Sevices). eways má sídlo v Brainport Eindhoven, ktorý sa považuje za jeden z top európskych technologických centier. Neways má prevádzky v Holandsku, Nemecku, Českej republike, na Slovensku, v Číne a v USA a celkovo zamestnáva okolo 2700 pracovníkov.
Neways Slovakia má dve prevádzky v Novej Dubnici.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Od kandidáta očakávame:
  • prax s prácou v danej oblasti výhodou
  • práca vhodná najmä pre ženy
  • manuálna zručnosť, jemná motorika-jemnocit
  • schopnosť čítania technickej dokumentácie a samostatne pracovať
  • znalosť PC - užívateľská úroveň
  • znalosť AJ alebo NJ výhodou, nie podmienkou
  • zodpovednosť za kvalitný výkon svojej práce

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Katarína Šamajová
Tel.: +420775066287
E-mail: poslať životopis
ID: 4496889  Dátum zverejnenia: 9.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac