bezplatná infolinka

0800 365 801

Obsluha laseru vo významnej spoločnosti

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Námestovo
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
4,03 - 10,5 EUR/hod./N/hod. + príplatky
konzultant
Barbora Hýbelová
+421800365801

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nová posila nášho tímu bude zodpovedná za:
  • obsluha lasera, spustenie, vypnutie
  • rezanie laserom
  • spustenie programu
  • príprava materiálu
  • kontrola kvality rezu
  • údržba lasera
  • vykonávanie prace podľa pokynov nadriadeného HR

Mzdové podmienky:

TPP:
  • mzda 4,0294€ /N hod.
  • rizikový príplatok 20% min. mzda/hod.
  • príplatok za poobednú 0,14€/hod.
  • príplatok nepretržitá prevádza 0,56€/hod.
  • príplatok nočný-riziko 1,79€/hod.
  • príplatok nadčas-riziko 35% priemer/hod. + príplatky sobota, nedeľa, sviatok podľa ZP

SZČO:
  • 10,50 €/N hod. + 100€ bonus za 200N hodín nadčasov

Iné benefity:
  • stabilná práca v úspešnej spoločnosti
  • možnosť profesijného rastu
  • starostlivosť koordinátora

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected], alebo volajte na bezplatnú infolinku 0800 365 800. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Výroba detailov a zvarencov pre traktory, zemné a cestné stroje, kombajny a poľnohospodársku techniku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • schopnosť čítať technickú dokumentáciu
  • zodpovednosť a spoľahlivosť pri práci
  • schopnosť pracovať samostatne a zároveň aj ako platný člen tímu
  • ochota pracovať na 4 zmeny

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbora Hýbelová
Tel.: +421800365801
E-mail: poslať životopis
ID: 4494111  Dátum zverejnenia: 3.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 4,03 EUR/hod.