bezplatná infolinka

0800 365 801

Pracuj v sklade na retraku s výhodnou mzdou

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Sereď
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
11 EUR/hod.
konzultant
Ľuboš Doruľa

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúsených a šikovných retrakárov do skladu. Ak máš navyše preukaz VZV skupiny W1, tak je toto skvelá príležitosť zamestnať sa v našej spoločnosti.

Aké úlohy na Teba čakajú?
  • naskladnenie a vyskladnenie paliet s kancelárskym tovarom do regálov
  • udržiavanie skladových priestorov v predpísaných podmienkach
  • práca na 3 zmeny

Aké benefity Ti ponúkame?
  • práca na SZČO
  • mzda 11 €/hod.
  • práca v stabilnej spoločnosti
  • príjemné pracovné prostredie so skvelým tímom ľudí
  • starostlivosť koordinátora

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected] volajte na bezplatnú infolinku 0800 365 801. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť sa zaoberá copackingom (obalové úpravy pre klientov) a logistikou (skladovaním).

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Čo by si mal mať?
  • preukaz VZV skupiny W1
  • zodpovedný prístup k práci
  • odolnosť voči stresu
  • schopnosť a ochota pracovať na zmeny

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľuboš Doruľa
Tel.: 0800 365 801
E-mail: poslať životopis
ID: 4493689  Dátum zverejnenia: 3.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 11 EUR/hod.