bezplatná infolinka

0800 365 801

Práca pri laminovaní a poťahovaní výrobkov s adekvátnym finančným ohodnotením

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Lozorno
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
8,7 EUR/hod.
konzultant
Ľuboš Doruľa

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného a samostatného človeka pre prácu na montáži na trvalý pracovný pomer, s náplňou práce:
  • práca na montážnej linke - plnenie denného výrobného plánu v kusoch, sortimente a kvalite
  • laminovanie a poťahovanie plastových výrobkov (palubné dosky, dverové obklady) pre prémiových zákazníkov
  • poťahovanie látok ručných opierok
  • vykonávanie inventúrnych prác
  • práca v trojzmennej a štvorzmennej prevádzke

Prečo je výhodné pre nás pracovať?
  • práca na živnosť
  • mzda: 8,7 €/hod.
  • ponuka práce pre mužov aj ženy
  • ubytovanie vieme zabezpečiť
  • doprava zabezpečená na trase z: Bratislava, Borský Mikuláš, Brodské, Gbely, Holíč, Jakubov, Plavecké Podhradie, Prievaly, Senica a Skalica
  • možnosť práce nadčas
  • čisté a príjemné prostredie

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected], alebo volajte na bezplatnú infolinku 0800 365 801. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť je svetovým dodávateľom interiérových a exteriérových automobilových systémov. Výrobné a montážne závody spoločnosti sa nachádzajú v 21 európskych krajinách. Výrobný závod v Lozorne je zameraný na výrobu interiérových obkladov do automobilov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Naše očakávania ohľadom schopností a zručností záujemcov:
  • ak si už niekedy montoval je to pre Teba výhoda, ak nie stačí nám, keď budeš len zručný.
  • dôslednosť, spoľahlivosť a zodpovednosť
  • flexibilita a dochvíľnosť

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľuboš Doruľa
Tel.: 0800 365 801
E-mail: poslať životopis
ID: 4482501  Dátum zverejnenia: 23.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 8,7 EUR/hod.