bezplatná infolinka

0800 365 801

Nástrojár v strojárskom priemysle s motivujúcim platom a inými výhodami

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Námestovo
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
10,5 EUR/hod.
konzultant
Ing. Katarína Šamajová
+420775066287

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stále rozmýšľaš, kde začať pracovať? Tak neváhaj a buď súčasťou našej spoločnosti. Dávame Ti istotu stabilnej práce, výhodnej mzdy a skvelé prostredie pre sebarozvoj.

Predstavenie pracovných úloh zamestnanca:
  • zhotovuje, lícuje a zostavuje lisovacie a tvarovacie nástroje, upínacie prípravky, zápustky, meradlá, šablóny a rôzne druhy foriem
  • zostavuje skupiny a podskupiny nástrojov a prípravkov do celku podľa technologických postupov a výkresovej dokumentácie.
  • montuje a pripravuje podskupiny nástrojov na strojné obrábanie
  • uskutočňuje funkčné skúšky v produkčnom lise

Aké benefity môže kandidát očakávať?
  • práca na živnosť
  • mzda 10,5 €/hod.
  • stabilná práca vo významnej firme
  • skvelý a priateľský prístup kolegov
  • komplexná starostlivosť koordinátora

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected], alebo volajte na bezplatnú infolinku 0800 365 801. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Práca v strojárskom priemysle

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske

  • prax na obdobnej pozícii výhodou
  • zodpovednosť za výkon svojej práce
  • čítanie technickej dokumentácie
  • dôslednosť, samostatnosť v práci
  • ochota pracovať na 2 zmeny

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Katarína Šamajová
Tel.: +420775066287
E-mail: poslať životopis
ID: 4482444  Dátum zverejnenia: 6.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 10,5 EUR/hod.