bezplatná infolinka

0800 365 801

Skladník v Sučanoch

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Sučany
Termín nástupu
ihneď
840 - 1 015 EUR/mesiac- konečná výška závisí od skúsenosti kandidáta
konzultant
Ing. Katarína Šamajová
+420775066287

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nové posily do tímu skladníkov s nástupom ihneď!

Pracovné činnosti:
  • vykonávanie manuálnej práce v skladových priestoroch
  • fyzické zabezpečenie materiálových tokov na hale
  • vykládka a nakládka komponentov
  • zaisťovanie bezpečnosti tovaru
  • udržiavanie skladových priestorov v predpísaných podmienkach
  • dodržiavanie BOZP, bezpečnostných a protipožiarnych predpisov a opatrení na pracovisku
  • práca v nepretržitej prevádzke

Aké ponúkame výhody?
  • mzda 840 € - 1 015 € (konečná výška mzdy závisí od skúsenosti kandidáta)
  • 10% pohyblivá zložka
  • práca v prosperujúcej spoločnosti so zahraničnou účasťou
  • mesačný dochádzkový bonus
  • letný bonus vo výške 50% tarifnej triedy (v závislosti od hospodárskeho výsledku spoločnosti)
  • ročná odmena vo výške 20% tarifnej triedy (v závislosti od hospodárskeho výsledku spoločnosti)
  • príspevok na stravu: zamestnanec si hradí 0,49 € / jedlo
  • sociálny program zameraný na rodiny zamestnancov
  • práca v mladom dynamickom kolektíve

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected], alebo volajte na bezplatnú infolinku 0800 365 801. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Výroba ozubených kolies

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

  • oprávnenie na VZV
  • skúsenosti s prácou v sklade výhodou
  • priebežné kontroly množstiev dielov, riešenie zistení
  • používanie vysokozdvižných vozíkov
  • zabezpečenie servisu, prehliadky a prevzatia výkonu
  • manipulácia s dielmi v rámci výrobnej haly
  • spolupráca s firmou nakladajúcou s odpadmi
  • vypracovávanie pravidelnej inventúry
  • kontrola obalového materiálu a jeho pravidelná inventúra

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Katarína Šamajová
Tel.: +420775066287
E-mail: poslať životopis
ID: 4482393  Dátum zverejnenia: 6.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 840 EUR/mesiac