bezplatná infolinka

0800 365 801

Koordinátor/ tlmočník vietnamského jazyka

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 200 - 1 600 EUR/mesiacvýška mzdy závisí od skúsenosti kandidáta
konzultant
Obchodné oddelenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš v živote výzvy? Hľadáš podnetné prostredie pre svoj sebarozvoj? Hľadáš spoločnosť, ktorej nebudú tvoje nápady a myšlienky ľahostajné? A možno aj my hľadáme práve Teba!

Ak ovládaš Vietnamský jazyk a dohovoríš sa aj v Slovenskom jazyku, si samostatný, proaktívny a nebojíš sa tvrdej práce, práve ty sa môžeš stať súčasťou nášho tímu!

Popis práce:
  • samostatné vedenie zverených projektov
  • selekcia kandidátov
  • komunikácia so zástupcami klienta
  • organizovanie a zúčastňovanie sa náborových aktivít
  • vybavovanie a vedenie výberových konaní a následných nástupov
  • realizovanie nástupov nových dočasne pridelených zamestnancov u klienta vrátane kompletného servisu požadovaných služieb
  • zabezpečovanie ubytovania pre zamestnancov, evidencia ubytovaných zamestnancov, monitoring ubytovacích zariadení
  • príprava a spracovávanie podkladov k nástupom zamestnancov
  • podpora vietnamsky hovoriacich zamestnancov
  • komunikácia s pridelenými zamestnancami vo vietnamskom jazyku (prehľad o dochádzke zamestnancov)
  • komunikácia s dodávateľmi, zabezpečovanie OOPP, vstupných lekárskych prehliadok a ubytovania pre zamestnancov
  • práca v teréne
  • poradenstvo a konzultácie pre existujúcich klientov
  • vedenie projektovej a internej administratívy
  • administratíva a reporting

Čo získaš?
  • práca možná na TPP alebo živnosť
  • motivačné finančné ohodnotenie v perspektívnej oblasti
  • zaškolenie a podporu po celú dobu pracovného pomeru
  • po zaškolení možnosť kariérneho rastu na pozíciu zástupca riaditeľa pobočky
  • služobné auto na pobočke
  • notebook a mobilný telefón
  • firemné oblečenie
  • pružný pracovný čas
  • podpora zdravého životného štýlu
  • nápoje na pracovisku zadarmo
  • bonusy pri životných udalostiach
  • finančný príspevok na stravovanie

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Za pochopenie ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Personálne služby

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Vietnamský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

  • Vietnamský jazyk (slovom aj písmom)
  • samostatnosť, spoľahlivosť
  • komunikatívnosť, rozhodnosť
  • flexibilita
  • organizovanosť
  • zmysel pre pochopenie zákazníka
  • schopnosť nadviazať kontakt

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Obchodné oddelenie
E-mail: poslať životopis
ID: 4464069  Dátum zverejnenia: 10.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac