bezplatná infolinka

0800 365 801

Máš skúsenosti s prácou vo výrobe? Poď sa zamestnať ako operátor výroby v Galante na živnosť!

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Galanta
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
9 EUR/hod.- víkendové zmeny 9,5 €/hod.
konzultant
Ľuboš Doruľa

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša rozvíjajúca sa spoločnosť ponúka stabilné pracovné miesto operátora výroby v modernom a bezpečnom prostredí. O našich zamestnancov sa staráme od prvého dňa ich nástupu.

Čo bude náplňou Vašej práce?
  • zabezpečuje realizáciu pridelenej výroby v určenom množstve, kvalite a čase - optimalizovaním používaných zdrojov k dispozícii.
  • vykoná pridelenú výrobu v určenom množstve a kvalite
  • vyplní výrobné reporty
  • vykonáva predpísané kontroly podľa “kontrolného plánu kvality”
  • vykoná výmenu nástrojov a vyplní “knihu nástrojov”
  • zabezpečí počas svojej zmeny aplikáciu štandardov autonómnej údržby
  • zaručí a zabezpečí čistotu a poriadok na svojom pracovisku (5S)
  • vykonáva a stará sa o vykladanie/nakladanie kusov a o balenie vyrobených kusov
  • pravidelná údržba a oprava drobných porúch, hlásenie zodpovedným osobám
  • vypĺňa karty TPM
  • oboznámi sa s OEE/straty stroja
  • dodržiavanie predpisov bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci

Benefity, ktoré u nás získaš navyše:
  • mzda 9 €/hod.
  • víkendové zmeny 9,5 €/hod.
  • možnosť ubytovania
  • práca v stabilnej spoločnosti a čistom prostredí so skvelým tímom ľudí
  • komplexná podpora koordinátora

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected] alebo volajte na bezplatnú infolinku 0800 365 800. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

  • práca vhodná len pre mužov
  • technické myslenie a zručnosť
  • zodpovedný prístup
  • rozhodnosť
  • tímový hráč
  • flexibilita
  • ochota pracovať na 4 zmeny

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľuboš Doruľa
Tel.: 0800 365 801
E-mail: poslať životopis
ID: 4371708  Dátum zverejnenia: 1.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 9 EUR/hod.