bezplatná infolinka

0800 365 801

Zarábaj obsluhou CNC strojov 750 € v čistom na TPP

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Sučany
Termín nástupu
ihneď
765 - 900 EUR/mesiac+ BONUS za dochádzku 25€ + osobnostné ohodnotenie 62€
konzultant
Michaela Trojáková
+421800365801

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dávame Ti možnosť pracovať v stabilnej a zabehnutej výrobnej spoločnosti s progresívnym rastom. Neváhaj a prihlás sa ešte dnes, a my Ti zaručíme prácu, kde môžeš rásť spolu s nami!

Akú pracovnú náplň budete u nás vykonávať?
  • úlohou zamestnancov je jednoduchá obsluha CNC strojov a zariadení spojená s výrobou komponentov do prevodoviek

Aké benefity môžeš od nás očakávať?
  • 765 €/mes. základ + BONUS za dochádzku 25 € + osobnostné ohodnotenie 62 €, v čistom si viete zarobiť aj 750 €
  • okrem základnej mzdy dostanete výkonnostný a dochádzkový bonus
  • samozrejmosťou sú stravné lístky
  • budete mať príležitosť privyrobiť si platenými nadčasmi
  • okrem toho ponúkame možnosť pravidelných záloh

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected], alebo volajte na bezplatnú infolinku 0800 365 800. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Hlavným výrobným zameraním je produkcia dielov a komponentov do prevodoviek. Vyrobené komponenty dodáva nielen na Slovensko, ale aj do celého svete.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • skúsenosti v strojárskom priemysle s prácou operátora pri obsluha CNC strojov

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Trojáková
Tel.: +421800365801
E-mail: poslať životopis
ID: 4370103  Dátum zverejnenia: 29.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 765 EUR/mesiac