bezplatná infolinka

0800 365 801

U nás si vieš zarobiť až 1 300 € mesačne ako výrobca plastových a hliníkových okien

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Pravenec
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
nástup možný ihneď aj dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
8 EUR/hod.
konzultant
Michaela Trojáková
+421800365801

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme nových pracovníkov na výrobu plastových a hliníkových okien a dverí. O našich zamestnancov sa staráme od prvého dňa ich nástupu.

Aká bude Tvoja úloha?
  • manuálna práca
  • obsluha zariadení na výrobu plastových a hliníkových okien
  • montáž jednotlivých dielov
  • dodržiavanie výrobných postupov a bezpečnostných predpisov
  • vizuálna kontrola kvality materiálu
  • udržiavať pracovisko čisté
  • plná podpora koordinátora
  • miesto výkonu práce: Pravenec

Ponuka benefitov:
  • práca na živnosť
  • 8 € za každú odrobenú hodinu (od 1 300 €/mes.)
  • príspevok na cestovanie 0,50 €/hod.
  • skvelý pracovný tím
  • komplexná starostlivosť koordinátora
  • práca v 2-zmennej prevádzke - ranná 6.00 - 14.30; poobedná 14.30 - 23.00

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected], alebo volajte na bezplatnú infolinku 0800 365 800. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť je lídrom vo výrobe plastových a hliníkových okien a dverí.
V súčasnosti zamestnáva viac ako 650 zamestnancov. Spoločnosť rýchlo rastie, preto hľadá perspektívnych, ambicióznych kolegov do tímu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojár, tesár, stolár

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • manuálna zručnosť
  • technické myslenie
  • zodpovedný prístup k práci
  • samostatnosť
  • prax vo výrobe je výhodou, nie však podmienkou

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Trojáková
Tel.: +421800365801
E-mail: poslať životopis
ID: 4370102  Dátum zverejnenia: 29.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.