Можливість для людей з України

bezplatná infolinka

0800 500 606

Výkonný asistent (pre západné Slovensko)

Maxin's People, s. r. o

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 400 EUR/mesiackonečná mzda sa dohodne na pohovore; ku mzde patria koncoročné bonusy a bonusy podľa benefitového systému.
konzultant

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu podpory hľadáme nového kolegu na pozíciu výkonného asistenta. Ak si komunikatívny s príjemných vystupovaním, časovou a priestorovou flexibilitou, zmyslom pre detail a nevadí ti cestovanie, tak hľadáme práve teba. Ak rozumieš ľuďom a dokážeš budovať dôveru, tak si ideálny kandidát a zvyšok sa s nami naučíš.

Čo od teba budeme očakávať?
  • Samostatné organizovanie rôznych projektov
  • Komunikáciu s externými partnermi a interným realizačným tímom
  • Dopravná a ubytovacia logistika
  • Vedenie pobytovej agendy cudzincov
  • Pravidelný reporting
  • Cestovanie v rámci SR a ČR (podľa potreby aj mimo EÚ)

Ďalšie benefity:
  • zaujímavá práca v skúsenom a skvelom kolektíve so silným zázemím
  • interné školenia a podpora pri osobnostnom raste
  • k dispozícií služobné auto (po dohode aj na súkromné účely)
  • notebook a mobilný telefón
  • firemné oblečenie
  • pružný pracovný čas
  • podpora zdravého životného štýlu
  • nápoje na pobočkovom pracovisku zadarmo
  • bonusy pri životných udalostiach
  • finančný príspevok na stravovanie
  • príjemné pracovné prostredie v perspektívnej oblasti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Ruský jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • dobrý time-management
  • cieľavedomosť
  • príjemné vystupovanie
  • časová flexibilita
  • skúsenosti s prácou s cudzincami výhodou

ID: 4360493  Dátum zverejnenia: 21.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac