bezplatná infolinka

0800 365 801

Chcete zmenu? Pracujte a zarábajte ako operátor povrchových úprav.

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Námestovo
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
7,5 - 8,5 EUR/hod.v závislosti od skúseností
konzultant
Michaela Trojáková
+421800365801

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Našim záujmom je Tvoj profesionálny rozvoj súvisiaci s Tvojou pracovnou náplňou, takže Ti vieme poskytnúť vzdelávacie aktivity, pomoc starších a veľmi nápomocných kolegov.

Čo bude Tvojou úlohou?
  • vŕtanie výrobkov
  • brúsenie výrobkov
  • navešiavanie a zvešavanie výrobkov
  • montáž
  • kontrola a následné balenie

Nižšie uvedené benefity sú pre Teba:
  • práca vhodná pre uchádzačov aj zo zahraničia
  • prácu na živnosť alebo na trvalý pracovný pomer
  • komplexnú starostlivosť koordinátora
  • trvalý, dlhodobý a stabilný pracovný pomer v stabilnej firme
  • skvelý tím kolegov
  • živnosť: 8,50 €/N hod.
  • TPP: 3,76 - 5,50 €/hod.
  • práca na 3 zmeny

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected], alebo volajte na bezplatnú infolinku 0800 500 606. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Výroba detailov a zvarencov pre traktory, zemné a cestné stroje, kombajny a poľnohospodársku techniku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • prax vítaná, nie však nevyhnutná
  • technická zdatnosť výhodou
  • ochota pracovať na zmeny
  • zodpovedný prístup
  • precíznosť
  • lojálnosť

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Trojáková
Tel.: +421800365801
E-mail: poslať životopis
ID: 4336753  Dátum zverejnenia: 23.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 7,5 EUR/hod.