bezplatná infolinka

0800 365 801

Operátor procesu vstrekovania plastov

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
ihneď/dohodou
776 EUR/mesiac- základná zložka 646 € + variabilná zložka 130 € + príplatky a bonusy
konzultant
Michaela Trojáková
+421800365801

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoznajte náš zohratý tím a pracujte u nás. My hľadáme šikovného a spoľahlivého človeka, ktorý sa práce nebojí a je ochotný pracovať aj na zmeny.

Popis pracovných úloh:
  • zodpovednosť za správne nastavenie vstrekolisov a spustenie výroby
  • manipulovanie s hotovými výrobkami
  • kontrola a údržba výrobných strojov a zariadení
  • analýza nastavených parametrov jednotlivých procesov z hľadiska kvality
  • štvorzmenná prevádzka
  • práca vhodná pre mužov

Benefity, ktoré ponúkame:
  • mzda 776 € (základná zložka 646 € + variabilná zložka 130 € + príplatky a bonusy)
  • 13. plat až do výšky 110 %
  • bonus za odpracované roky
  • bonus za odporučenie známeho
  • darčekové poukážky, firemné akcie
  • stravné lístky v hodnote 4,70 €
  • stabilné a dlhodobé zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti
  • skvelá pracovná atmosféra v príjemnom, modernom a dynamickom prostredí

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected], alebo volajte na bezplatnú infolinku 0800 500 606. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výroba elektrických komponentov a súčiastok pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické - výhodou

  • preukaz na vedenie VZV je výhodou
  • manuálna zručnosť a technická zdatnosť
  • zodpovedný prístup
  • ochota pracovať na 4 zmeny

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Trojáková
Tel.: +421800365801
E-mail: poslať životopis
ID: 4336744  Dátum zverejnenia: 23.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 776 EUR/mesiac