bezplatná infolinka

0800 365 801

Vyrábaj automobilové sedačky v našej významnej spoločnosti a získaj tak aj zaujímavé finančné ohodnotenie

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
5,17 - 5,54 EUR/hod.
konzultant
Ľuboš Doruľa

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme výrobných pracovníkov s možným nástupom ihneď!

Čo budeš u nás robiť?
  • výroba automobilových sedačiek
  • budeš mať na starosti rôzne montážne práce, skrutkovanie, čalúnenie
  • kontrola vykonanej práce
  • vykonávanie pracovných operácií na pridelenom pracovisku podľa štandardného pracovného postupu
  • dodržiavanie interných organizačných noriem a predpisov
  • práca na 3 zmeny

Čo Ti dáme?
  • hodinová mzda: 5,17 €/hod., po pol roku 5,54 €/hod.
  • prémia max 15 %
  • príplatky sobota 1,79 €/hod. ,nedeľa 3,58 €/hod a nočná práca 1,43€
  • príspevok na dopravu 5 EUR/deň pri dochádzaní zo vzdialenosti viac ako 15 km alebo príspevok na ubytovanie 5 €/deň max do výšky 100 €
  • prekážka na strane zamestnávateľa 80 %
  • osobné ohodnotenie
  • odmena za nadčas
  • semestrálne bonusy 2x za rok
  • zamestnanecké benefity (firemné akcie, narodeninové darčeky...)
  • stravné lístky v hodnote 4 € ( príspevok zamestnanca len 0,80 €)

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected], alebo volajte na bezplatnú infolinku 0800 500 606. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť zaoberajúca sa špičkovými riešeniami v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • práca vhodnejšia pre mužov
  • je viac než vítané, keď už máš skúsenosti s prácou v automobilovom priemysle
  • tímovosť
  • ochota vzdelávať sa a pracovať na zmeny

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľuboš Doruľa
Tel.: 0800 365 801
E-mail: poslať životopis
ID: 4336450  Dátum zverejnenia: 23.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 5,17 EUR/hod.