bezplatná infolinka

0800 365 801

Hľadáš dobre platenú prácu na plný úväzok? Tak pracuj u nás vo výrobe a obsluhuj stroje!

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
740 - 906 EUR/mesiac- mzda závisí od skúseností uchádzača
konzultant
Ľuboš Doruľa

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zamestnajte sa u nás, my radi robíme všetko pre to, aby ste sa u nás cítili dobre a motivovane.

Aké budú Tvoje pracovné povinnosti?
  • na plnoautomatizovaných strojoch na obrábanie kovov
  • vyrába trubky pre automobilový priemysel
  • je zodpovedný za správny chod stroja, kvalitu a kvantitu výrobného procesu počas zmeny

Ponúkaná práca je na 3 zmeny pod vedením vedúceho dielne a to počas pracovného týždňa (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00), víkendy sa nepracuje

Aké benefity na Teba čakajú?
  • nástupný plat 906 € brutto (740 € brutto + 166 € mesačné výsledky a ostatné podmienky.)
  • ponuka mzdy závisí aj od skúseností uchádzača (možnosť dohody)
  • práca nie je náročná
  • dobré autobusové (MHD) aj vlakové spoje do práce
  • skvelý pracovný tím
  • príjemné a čisté pracovné prostredie
  • komplexná starostlivosť koordinátora

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected], alebo volajte na bezplatnú infolinku 0800 500 606. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Klient je stabilná, zahraničná spoločnosť, ktorá je dlhoročným lídrom na spracovanie trubiek a tubulárnych komponentov pre automobilový priemysel v strednej a západnej Európe so závodom v Bratislave v priemyselnom parku CTP Devínska Nová Ves.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Aké schopnosti by ste mali mať?
  • skúseností výhodou, nie je to však podmienka
  • schopnosť pracovať v kolektíve a zároveň vedieť byť samostatnou jednotkou
  • spoľahlivosť, zodpovednosť
  • lojálnosť voči firme
  • odolnosť voči stresu
  • ochota pracovať na zmeny

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľuboš Doruľa
Tel.: 0800 365 801
E-mail: poslať životopis
ID: 4336266  Dátum zverejnenia: 23.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 740 EUR/mesiac