bezplatná infolinka

0800 365 801

Voľné pozície pre šikovných operátorov výroby s adekvátnym platom a ďalšími výhodami

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Námestovo
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
7 - 7,5 EUR/hod.
konzultant
Michaela Trojáková
+421800365801

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Potrebujeme schopného pracovníka systematickej práce, ktorý dokáže pracovať samostatne a zároveň aj ako platný člen tímu.

Čo bude náplňou práce operátora?
  • vykonáva jednotlivé operácie na linke podľa pracovných inštrukcií, plánu kontroly a ODS listov
  • zodpovedá za kvalitu zabalených výrobkov a použitie správneho označovacieho štítku na všetkých výrobkoch
  • plní výkonové normy a dodržiava predpisy pre balenie, aby počas balenia nedochádzalo k vzniku nepodarkov
  • zabezpečuje dokončovacie práce na výrobkoch podľa ODS listu
  • správne triedi a ukladá dobré a nevyhovujúce výrobky do označených kontajnerov a prázdnych obalov
  • zodpovedá za to, aby nedochádzalo k premiešaniu dobrých a nepodarkových výrobkov v balení
  • vykonáva všetky práce podľa výrobnej dokumentácie v súlade s výkonovými normami a v prípade poruchy, alebo výskytu nedodržania kvality výrobkov na linke okamžite informuje zmenového majstra, line leadra alebo nastavovača strojného zariadenia
  • udržiava čistotu na pracovisku a zabezpečuje poriadok a čistotu na pridelených priestoroch závodu
  • efektívne využíva pracovný čas na linke resp. pridelenom pracovisku
  • plní úlohy zadávané zmenovým majstrom
  • 12 hod zmeny

Môžete očakávať nasledovné benefity:
  • SZČO 7 €/hod (ranná a poobedná)
  • 7,5 €/hod (nočná)
  • závodné stravovanie
  • dochádzkový bonus
  • starostlivosť koordinátora
  • skvelý tím kolegov

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected], alebo volajte na bezplatnú infolinku 0800 500 606. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť Yanfeng je popredným svetovým dodávateľom v oblasti automobilového priemyslu, ktorý sa zameriava na interiér, exteriér, sedadlá, elektroniku palubnej dosky, pasívnu bezpečnosť a aktívne skúma nové obchodné možnosti.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

2

  • prax vo výrobe výhodou, nie však podmienkou
  • manuálna zručnosť,
  • zodpovedný a spoľahlivý prístup k práci
  • časová flexibilita
  • ochota pracovať na 3 zmeny

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Trojáková
Tel.: +421800365801
E-mail: poslať životopis
ID: 4331024  Dátum zverejnenia: 16.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.