bezplatná infolinka

0800 365 801

Získaj prácu zámočníka vo významnej spoločnosti s platom od 8 €/mes.

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Nová Dubnica
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
8 EUR/hod.
konzultant
Michaela Trojáková
+421800365801

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu by sme radi privítali človeka, ktorý je skúsený a zdatný vo svojom odbore.

Za čo budete zodpovedať?
  • výroba a opravy plechových výrobkov všetkými druhmi strojného obrábania (najmä brúsením, vŕtaním, vyvrtávaním a ďalšími špeciálnymi spôsobmi obrábania na obrábacích strojoch)
  • obsluha hydraulických a excentrických lisov
  • zostavenie častí výrobkov (montáž), spájanie skrutkami a nitmi, bodové
zváranie
  • omieľanie výrobkov
  • iné práce nariadené vedúcim pracovníkom

Zabezpečovať režijnú činnosť, manipulácia s materiálom s paletovým vozíkom, vysokozdvižným vozíkom, posuvným žeriavom s potrebnou kvalifikáciou viazania bremien. Obsluha zdvíhacích brán a tlakových nádob.

Aké benefity môžeš od nás očakávať?
  • práca na živnosť
  • mzda 8 €/hod.
  • práca len na dve zmeny
  • príjemné, dynamické pracovné prostredie a skvelý kolektív v úspešne rozvíjajúcej sa spoločnosti
  • stabilné zamestnanie
  • podpora koordinátora

Stravovanie:
  • ranná zmena - závodná jedáleň
  • poobedná zmena - stravný lístok

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected], volajte na tč. +421917874079 alebo na bezplatnú infolinku 0800 500 606. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť sa zaoberá výrobou mechanických dielov a komponentov z plechov rôznych akostí a hrúbok pre zákazníkov s celosvetovou pôsobnosťou v oblasti elektrotechnického, zdravotníckeho a spotrebného priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske

Počet rokov praxe

2

  • skúsenosti ako zámočník
  • SŠ vzdelanie so strojárskym zameraním
  • schopnosť čítania technickej dokumentácie
  • manuálna zručnosť
  • technická gramotnosť
  • precíznosť, samostatnosť, predstavivosť
  • znalosť PC - základy

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Trojáková
Tel.: +421800365801
E-mail: poslať životopis
ID: 4324737  Dátum zverejnenia: 9.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.