bezplatná infolinka

0800 365 801

Montuj svetlomety na TPP (nástupný bonus 1 000 €)

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
dohodou
Od 646 EUR/mesiacnástupná mzda: 646 + 20% variabilná zložka mzdy + príplatky (plný úväzok)
konzultant
Michaela Trojáková
+421800365801

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovitých ľudí do našej spoločnosti, ktorí sa neboja aktívne pracovať a budú sa radi podieľať na rozvoji našej spoločnosti.

Popis pracovných úloh:
  • oboznámenie sa s denným plánom výroby
  • sledovanie činnosti zariadenia, na ktorom sa činnosť vykonáva
  • samotná montáž svetlometov podľa normy a pracovných postupov
  • balenie hotových výrobkov
  • sledovanie kvality komponentov pred začatím a po skončení každej operácie
  • práca v 3 zmennej prevádzke (8 hod.)

aké benefity ponúkame?
  • adekvátne finančné ohodnotenie
  • pravidelné prehodnotenie základnej mzdy
  • nástupný bonus 1000 € (nárok na vyplatenie bonusu sa bude posudzovať individuálne na základe dochádzky zamestnanca)
  • moderné a čisté pracovné prostredie
  • nepretržitú podporu koordinátora
  • bohatý sociálny program
  • odmena za odporučenie známeho 600 eur (po skúšobnej dobe)
  • výkonnostná prémia: do 10 % priemernej mzdy
  • dochádzková prémia: do 10 % priemernej mzdy
  • autobusová doprava zdarma v rámci Trenčína a zo smeru - Bánovce nad Bebravou - Trenčín a späť
  • príplatky nad rámec Zákonníka práce
  • príplatok navyše za 4 zmennú prevádzku
  • 13. a 14. plat - dovolenkový a vianočný príspevok
  • stravovanie v závodnej jedálni alebo stravná dotácia vo výške 4,10 eur/zmena

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected], volajte na tč. +421917874079, alebo na bezplatnú infolinku 0800 500 606. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť sa zaoberá výrobou svetlometov pre osobné a nákladné automobily prevažne pre európsky trh. Všetci známi automobiloví výrobcovia patria k zákazníckemu portfóliu spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aké požiadavky by si mal/a spĺňať?
  • máš výhodu, ak si manuálne zručný/á
  • veľké plus, ak je na teba spoľahnutie, si zodpovedný/á a flexibilný/á
  • vyžadujeme schopnosť pracovať na zmeny (aj nočné)
  • je dôležité aby si bol/a tímový hráč

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Trojáková
Tel.: +421800365801
E-mail: poslať životopis
ID: 4324160  Dátum zverejnenia: 9.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 646 EUR/mesiac