bezplatná infolinka

0800 365 801

Lekári

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Žilinský kraj
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 2 500 EUR/mesiac- mzda závisí od atestácie
konzultant
Michaela Trojáková
+421800365801

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme na území krajov Žilina a Trenčín medikov na nasledovné pozície:

1. Rehabilitačný lekár
2. Lekár Fyzioterapeut
3. Lekár Ortopéd
4. Lekár Neurológ

Pracovná náplň:
  • starostlivosť a správa pridelených pacientov
  • vyšetrovanie a diagnostika pacientov, stanovenie dĺžky liečby
  • poskytovanie odborných informácií pacientom
  • stanovenie rehabilitačného plánu, masáže, cvičenia s pacientmi
  • zabezpečenie kvalitného liečebného procesu pacientom

  • mzda od 1 300 – 2 500€ (závisí od atestácie)
  • študijné voľno na povinné postgraduálne štúdium
  • maximálna dotácia na cenu obedov zo strany zamestnávateľa
  • odmeňovanie v zmysle príslušných predpisov
  • zaujímavý prémiový a bonifikačný systémom po individuálnej dohode so zamestnávateľom

Po absolvovaní pohovorov bude prebiehať užšie výberové konanie priamo u zamestnávateľa, nášho klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Zdravotníctvo

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

  • lekár s atestáciou alebo v predatestačnej príprave
  • samostatnosť, spoľahlivosť
  • schopnosť rozhodovať o diagnózach
  • dôslednosť, lojálnosť, profesionalita
  • ochota sa neustále vzdelávať

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Trojáková
Tel.: +421800365801
E-mail: poslať životopis
ID: 4243368  Dátum zverejnenia: 21.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac