bezplatná infolinka

0800 365 801

Využite túto možnosť a poďte pracovať ako operátor strojárenskej výroby

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Liptovský Hrádok
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
hneď, ako je to možné
Mzdové podmienky (brutto)
8,5 - 9 EUR/hod.
konzultant
Michaela Trojáková
+421800365801

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedinečná práca, ktorá sa Vám naskytla je teraz tu! Tak dajte šancu nám ukázať Vám, že my sa o svojich zamestnancov vieme postarať a zaručiť prácu v skvelom pracovnom prostredí s nápomocnými kolegami a s výborným platom.

Toto bude Vašou náplňou práce:
  • čítanie technických výkresov
  • upínanie súčiastok nástroja
  • zabezpečenie prenosu programu do CNC stroja
  • čítanie a upravovanie programu
  • používanie meradiel
  • kontrola kvality a výrobkov
  • nitovanie spojovacieho materiálu podľa výkresovej dokumentácie
  • práca s ručným a elektrickým náradím
  • vypĺňanie sprievodných dokladov zákazky
  • starostlivosť o zverené nástroje a zariadenia
  • brúsenie a odihlovanie dielcov po vysekávaní a rezaní
  • odoberanie dielov z Laseru a vysekávacieho stroja CNC
  • každodenná údržba

Zaujímavé benefity:
  • práca na živnosť
  • práca na 3 zmeny
  • ranná a poobedná zmena 8,50€/h., nočná 9€/h.
  • práca v čistom a modernom prostredí
  • zabezpečený pitný režim počas celého dňa
  • komplexná starostlivosť koordinátora

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected], volajte na tč. +421918101820 alebo na bezplatnú infolinku 0800 500 606. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Globálna spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou záložných zdrojov pre telekomunikačný priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika - výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • samostatnosť pri riešení úloh,
  • iniciatívny prístup pri zlepšovaní výrobných procesov
  • prax na podobnej pozícií výhodou
  • manuálna zručnosť
  • precíznosť
  • zodpovednosť
  • ochota a chuť pracovať na sebe a vzdelávať sa

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Trojáková
Tel.: +421800365801
E-mail: poslať životopis
ID: 4219154  Dátum zverejnenia: 8.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 8,5 EUR/hod.