bezplatná infolinka

0800 365 801

Ponuka práce na Záhorí - stabilná mzda + ubytovanie a ďalšie bonusy /Montážnik/

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Lozorno
Termín nástupu
ihneď, alebo dohodou
767,42 - 1 100 EUR/mesiac+ výkonnostná prémia 150,-€, + poobedný, nočný príplatok, št. sviatok, príp. víkend - podľa Zákonníka práce
konzultant
Bc. Patrik Dovina
+421800365801

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu vo výrobe. Hľadáme ochotných a pracovitých kolegov, ktorí majú záujem o dlhodobú spoluprácu.

Vašou úlohou bude:
  • príprava jednotlivých komponentov
  • kompletizovanie komponentov pre automobilový priemysel
  • výroba daného produktu podľa výrobného postupu
  • vykonávanie kontroly hotových produktov
  • pravidelné udržiavanie čistoty na pracovisku
  • práca vo výrobe, vhodnejšia pre mužov

Ponúkané benefity sú nasledovné:
  • doprava do práce zabezpečená z obcí na Záhorí
  • zabezpečené ubytovanie
  • bonus za dochádzku 150 Eur
  • bonus za ovládanie viacerých pozícií 30/100 Eur
  • stravné lístky v hodnote 4,00 Eur
  • semestrálny (polročný) bonus vo výške 50%
  • koncoročný bonus od 55 do 100 %
  • odmeny za sprostredkovanie kamaráta/kolegu
  • firemné benefity (odmeny pri príležitosti narodenia dieťaťa, sobáš, výročia....)
  • príspevok do III. dôchodkového piliera

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected], volajte na tč. +421908400688 alebo na bezplatnú infolinku 0800 500 606. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť zaoberajúca sa špičkovými riešeniami v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • ochota pracovať na zmeny
  • prax je výhodou, nie podmienkou
  • pozícia vhodná najmä pre mužov
  • ochota vzdelávať sa

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Patrik Dovina
Tel.: +421800365801
E-mail: poslať životopis
ID: 4174659  Dátum zverejnenia: 4.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 767,42 EUR/mesiac