bezplatná infolinka

0800 365 801

Riaditeľ pracovného tímu

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 EUR/mesiac+ podiel na zisku
konzultant
SSI Group Slovakia
+421948063316

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme riaditeľa pracovného tímu SSI SK - konkrétne v oblasti energetického poradenstva, návrhov a realizácie energetických projektov a úspory energií.

Náplň práce a očakávaný rozvoj spoločnosti:

• Vybudovanie a riadenie odborného tímu so zameraním na energetické poradenstvo (energetický audítor či špecialista) a realizáciu energetických stavieb (EC - Energy contracting, EPC - Energy Performance Contracting), DAB - Design and build)
• Schopnosť technickej prípravy a realizácie technologických celkov TZB (vykurovanie, chladenie, meranie a regulácia, elektromontážnych prác)
• Realizácia menších i väčších stavieb v oblasti TZB - technických zariadení budov

• Motivujúce finančné ohodnotenie
• Variabilná zložka mzdy
• Kariérny rast
• Nové výzvy
• Pružná pracovná doba
• Účasť na zaujímavých projektoch spoločnosti
• Automobil, notebook a telefón aj na súkromné účely
• Podiel zo zisku

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected]. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

SSI Group Slovakia je rodinná spoločnosť s vyše 30 ročnou tradíciou na trhu. Zaisťuje komplexné služby IFM- bezpečnosť, údržbu aj upratovanie nehnuteľností. Jej portfólio pozostáva z niekoľko stoviek objektov po celom území Slovenka a Českej republiky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• VŠ technického smeru so znalosťou ekonomiky prevádzky
• Prehľad o systémoch budov - ideálne technické zariadenia budov, technika prostredia budov, energetické zariadenia a pod.
• Osoba so záujmom o úspory energie, energetický manažment a moderné technológie
• Schopnosť personálneho riadenia, projektového riadenia a samostatného rozhodovania
• Nastavenie a rozvoj / koordinácia rozpočtových prác, technického dozoru na stavbe, podpora a rozvoj realizačného tímu
• Aktívny prístup k práci s ľuďmi a firemným procesom, záujem aktívne riešiť rozvoj personálneho obsadenia a vzdelávania zamestnancov s odbornou profesiou
• Vodičský preukaz sk. B a zručnosti PC samozrejmosťou
• Uvítame ďalšie vedomosti z techniky budov (vykurovanie, chladenie, MaR, VZT)

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4162489  Dátum zverejnenia: 20.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac