bezplatná infolinka

0800 365 801

Obrábanie gumových profilov a kontrola kvality. Nástup možný ihneď

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Považská Bystrica
Termín nástupu
nástup možný ihneď aj dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
831 - 1 046 EUR/mesiac+ množstvo príplatkov a bonusov
konzultant
Bc. Patrik Dovina
+421800365801

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej významnej spoločnosti hľadáme lisiarov/lisiarky. Práca je vhodná pre ženy aj pre mladých absolventov. Nástup dohodou.

Náplň práce bude zahŕňať :
  • dôležitou súčasťou práce bude výroba výrobkov z gumy vo významnej spoločnosti
  • budte sa venovať lisovaniu výrobkov z gumy
  • tvojou bežnou každodennou úlohou bude aj obrábanie gumových profilov a -
  • obsluha lisov na výrobu gumových výliskov
  • dôležitou časťou práce je kontrola kvality
  • okrem uvedeného budeš robiť bežné pomocné práce pri výrobe a finalizácii profilov (strihanie, rezanie, brúsenie, klipovanie a pod.)
  • práca v stoji
  • práca v trojzmennej prevádzke (po 8 hod.)

Ponúkame tieto výhody:
  • budeš pracovať vo významnej stabilnej spoločnosti
  • máš istotu dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu aj v tomto náročnom období
  • komplexná starostlivosť koordinátora
  • zaškolenie, nie sú potrebne skúsenosti s lisovaním

Okrem základnej mzdy bude tvoj príjem pozostávať z nasledovných zložiek:
  • rizikový príplatok: 0,5978 eur/hod.
  • nočný príplatok: 1,90 eur
  • nadčasový príplatok: 30 % z priemeru
  • sviatok: 100 %
  • sobota: 50 % z min.
  • nedeľa: 90 % z min.
  • 13. mzda : 40 % z priemeru
  • 14. mzda: 40 % z priemeru
  • stravovanie je možné v závodnej jedálni - doplatok 0,80 eur

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected], volajte na tč. +421908400688 alebo na bezplatnú infolinku 0800 500 606. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Výrobný program spoločnosti tvorí výroba gumových tesnení do áut, tesnenia dverí, okien, kufra, motorového priestoru a iné gumové profily. Hlavná spolupráca spoločnosti je so zákazníkmi KIA Motors System a Hyundai Motor Manufacturing System.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • skúsenosti s prácou vo výrobe sú vítané, ale nie podmienkou
  • manuálna zručnosť
  • ochota pracovať v tíme
  • ochota pracovať na zmeny
  • ochota vzdelávať sa
  • zodpovedný prístup k práci

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Patrik Dovina
Tel.: +421800365801
E-mail: poslať životopis
ID: 4155724  Dátum zverejnenia: 6.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 831 EUR/mesiac