bezplatná infolinka

0800 365 801

Stabilná práca pre Vás na pozícii elektromontér/ka - na živnosť s možnosťou zárobku až do výšky 13,8€/hod.

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
13,8 EUR/hod.+ príplatky a bonusy
konzultant
Michaela Trojáková
+421800365801

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúsených elektrotechnikov do nášho tímu. Práca vhodná pre mužov aj ženy s nástupom čím skôr, ak máte záujem, tak nám ihneď pošlite svoj životopis, prípadne nás kontaktujte a práca na pozícií elektrotechnika môže byť okamžite Vaša.

Vaša náplň práce bude:
  • príprava a rozdelenie materiálu pre montáž, podľa podskupín a finálnych výrobkov
  • zostavovanie a montáž elektrotechnických výrobkov a systémov podľa výrobnej dokumentácie a pracovných postupov
  • zapojenie systémov podľa schém a pracovných postupov
  • kontrola elektrotechnických výrobkov a systémov podľa sprievodnej dokumentácie
  • zistenie a odstránenie chýb na elektrotechnických výrobkoch a systémoch podľa technickej dokumentácie.
  • udržiavanie pridelených miest podľa štandardu 5S
  • mechanická úprava dielov použitých dielov/ ak je potrebne podľa dokumentácie
  • pracovná pozícia je len dvojzmenná (ranná zmena od 06:00 do 14:00, poobedná zmena od 14:00 do 22:00).

Benefity:
  • práca na živnosť 13,8 eur/hod.
  • príplatky a bonusy
  • práca v čistom a neprašnom prostredí
  • zabezpečený pitný režim počas celého dňa
  • na prácu Vám poskytneme školenie
  • v prípade potreby pomoc so zabezpečením ubytovania (ubytovanie si však musia kandidáti zaplatiť dopredu, len im pomôžeme s ubytovňou okolo 300€/mesiac)
  • možnosť karierného rastu
  • komplexná starostlivosť koordinátora

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected], volajte na tč. +421908400465 alebo na bezplatnú infolinku 0800 500 606. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Globálna spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou záložných zdrojov pre telekomunikačný priemysel. Od 14.1.2012 bol zmenený názov spoločnosti - Eltek s.r.o. V roku 2015 prešla spoločnosť pod skupinu Delta s nezmeneným názvom Eltek s.r.o.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika - výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • prax v elektrotechnickom priemysle, s vyhláškou 22, 23
  • manuálna zručnosť
  • ochota pracovať v tíme
  • schopnosť učiť sa
  • zodpovednosť

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Trojáková
Tel.: +421800365801
E-mail: poslať životopis
ID: 4129804  Dátum zverejnenia: 26.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 13,8 EUR/hod.