bezplatná infolinka

0800 365 801

Ponúkame ti prácu expedienta/baliča s platom 870€/mes. a iné benefity a výhody!

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Sučany
Termín nástupu
16.8.2021 / 1.9.2021
Mzdové podmienky (brutto)
750 - 870 EUR/mesiac+ 50€ dochádzkový bonus
konzultant
Michaela Trojáková
+421800365801

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou úlohou bude následovné:
• Fyzické balenie produktového portfólia vyrábaného v KraussMaffei Sučany podľa určených postupov, štandardov a pravidiel.
• Zabezpečenie expedície výrobkov. Balenie, kompletizácia zásielky a uloženie na vyhradené exportné miesto.
• Fyzické uskladnenie výrobkov určených na export do stanovených, vyznačených expedičných zón, regálov podľa jednotlivých typov výrobkov.
• Zabezpečenie označovania a váženia pripraveného materiálu a tovaru na export dodacími prípadne sprievodnými listami.
• Práca v SAP - vyhotovovanie podkladov, tlač formulárov, dodacie listy, sprievodné formuláre, kontrola fyzického stavu.
• Fyzická kontrola materiálu na expedícií podľa dodacieho listu – počet (kvalita - viditeľné závady).
• Vyhotovenie fotodokumentácie uvoľnených výrobkov na export a jej archivácia.
• Obsluhovanie vysokozdvižného vozíka, žeriavu, elektrického vozíka, mafi vozíka a ostatnej manipulačnej techniky.

Aké výhody ponúkame?
• doprava do práce a z práce zabezpečená (v rámci Martina bezplatne, v rámci okresu Turčianske Teplice za doplatok)
• školenia (interné, externé, jazykové...)
• bonus sa odporučenie vhodného kandidáta
• možnosť využitia MultiSport karty po skúšobnej dobe
• zľavy u ďalších poskytovateľov služieb
• stravná jednotka 3,83 €
• Dvojzmenná prevádzka: ranná (6:00-14:00),poobedná (14:00-22:00)

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected], volajte na tč. +421918773092 alebo na bezplatnú infolinku 0800 500 606. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

KraussMaffei Technologies, spol. s r.o. je dcérska spoločnosť nemeckého výrobcu vstrekovacích lisov KraussMaffei Group, zaoberajúca sa projektovaním, montážou a skúšaním elektrorozvodných elektroskríň pre vstrekovacie lisy a montážou kompletných vstrekovacích lisov. Jej súčasťou je aj kovoobrábanie v kusovej alebo malosériovej výrobe.
V októbri 2010 skupina KraussMaffei oficiálne otvorila nový výrobný závod v Sučanoch.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Výhodou:
• preukaz na vysokozdvižný vozík,
• kurz viazača bremien,
• žeriavnický preukaz,
• skúsenosť s prácou v systéme SAP.
V prípade, že kurzy nemáte absolvované /nevlastníte preukaz, bude Vám zabezpečený.

Ostatné znalosti:
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Trojáková
Tel.: +421800365801
E-mail: poslať životopis
ID: 4127910  Dátum zverejnenia: 22.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac