bezplatná infolinka

0800 365 801

Nástupná mzda od 800 eur/mes. Zoraďovač vstrekolisov

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Nižná, Nižná, Tvrdošín
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/hod.a viac, podľa skúseností uchádzača
konzultant
Michaela Trojáková
+421800365801

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zamestnanca do významnej spoločnosti na pozíciu ZORAĎOVAČ VSTREKOLISOV!

Jeho úlohou v našej spoločnosti je nasledovné:
  • zodpovedá za správne nastavenie lisov a všetkých mechanizmov a zariadení pripojených k lisom
  • zabezpečuje spúšťanie a uvoľnenie sériovej výroby v súlade s výrobnou dokumentáciou, vyhotoví prvú vzorku na odsúhlasenie procesnej kvalite
  • kontroluje výrobný proces na strojoch a vyhodnocuje dĺžku výrobného cyklu a iné výrobné parametre podľa dokumentácie
  • informuje zmenového majstra a vedúceho údržby o neplánovaných prerušeniach prevádzky strojov a spolupracuje pri odstraňovaní porúch
  • predkladá technické návrhy a riešenia na zlepšenie výrobných procesov, spolupracuje s vedúcim zoraďovačov
  • uvádza do prevádzky nové stroje, prístroje, nástroje,...

  • TPP: nástupný plat od 800 eur/mes (a viac, podľa skúseností uchádzača)
  • stabilný plat s dlhodobým zamestnaním
  • možnosť kariérneho rastu
  • príjemné pracovné prostredie
  • skvelý tím kolegov

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected], volajte na tč. +421918773092 alebo na bezplatnú infolinku 0800 500 606. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Výroba plastového sortimentu metódou vstrekovania: klávesnice, terminály, priemyselné formy a diely.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

technické zameranie

Počet rokov praxe

1

  • SŠ vzdelanie technického smeru
  • čítanie technických výkresov
  • znalosť problematiky vstrekovacích lisov
  • veľkou výhodou sú oprávnenia: VZV, Viazač bremien, obsluha zdvíhacích zariadení
  • požadovaná prax: 2 roky v odbore

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Trojáková
Tel.: +421800365801
E-mail: poslať životopis
ID: 4126315  Dátum zverejnenia: 20.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/hod.