bezplatná infolinka

0800 365 801

Ponúkame 1100 eur/mes pre skladníka v stavebnom priemysle

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Senica
Termín nástupu
ihneď
1 050 - 1 100 EUR/hod.- v závislosti od skúseností uchádzača
konzultant
Barbora Hýbelová
+421800365801

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skladníkov s platným preukazom na VZV do významnej spoločnosti v Senici.

Náplň práce:
  • inventarizácia zásob tovaru a materiálu v sklade
  • vystavovanie príjmových a výdajových dokladov
  • príjem tovaru do skladu (vykládka, kontrola a uloženie tovaru do skladu podľa druhu tovaru a prevádzkových pravidiel organizácie)
  • výdaj tovaru zo skladu (kontrola a príprava tovaru na expedíciu, jeho nakládka na dopravný prostriedok, vrátane bezpečného upevnenia)
  • obsluha vysokozdvižných vozíkov (kontrola ich prevádzkyschopnosti a bežná údržba)
  • práca na 3 zmeny
  • práca vhodnejšia pre mužov

  • mzda: 1050 – 1100 eur/mes
  • príplatky v zmysle Zákonníka práce
  • plná podpora koordinátora
  • práca pre stabilnú spoločnosť

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected], volajte na tč. +421907569654 alebo na bezplatnú infolinku 0800 500 606. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Už takmer 140 rokov, spoločnosť Maccaferri poskytuje inovatívne riešenia pre stavebníctvo, geotechnický a banský priemysel. Ponúka technické riešenia vrátane vystužených horninových konštrukcií, ochrany pobrežia, stabilizácie pôdy, riešenia pre skládky odpadov, systémy na ochranu proti padaniu skál, a úpravy vodných tokov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

  • vyžadujeme zodpovedný prístup k práci a fyzickú zdatnosť
  • platný preukaz VZV

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbora Hýbelová
Tel.: +421800365801
E-mail: poslať životopis
ID: 4109283  Dátum zverejnenia: 23.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/hod.