bezplatná infolinka

0800 365 801

Montážne práce v Bratislave (práca na 2 - 3 zmeny) - 1300 eur/mes

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
nástup možný ihneď aj dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
8 EUR/hod.
konzultant
Jaroslav Geci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nové posily na montáž nárazníkov. Skúsenosti na montáži sú veľkou výhodou, nie však podmienkou.

Náplň práce vyzerá nasledovne:
  • realizácia kvalitnej montáže nárazníkov
  • vyrazenie otvorov na parkovacie senzory (v prípade objednávky)
  • samotná montáž nárazníka podľa pracovného postupu
  • vloženie výrobku na pás výstupnej kontroly
  • dodržiavanie predpisov
  • dodržiavanie BOZP a čistoty na pracovisku
  • práca na 2 alebo 3 zmeny (v závislosti od projektu, na ktorý je zamestnanec zaradený)

Benefity:
  • 8 eur za každú odrobenú hodinu (1300 eur/mes)
  • možnosť ubytovania
  • možnosť dohodnúť sa - práca na 2 alebo 3 zmeny
  • výborná firemná atmosféra
  • komplexná starostlivosť koordinátora

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected], volajte na tč. +421907797341 alebo na bezplatnú infolinku 0800 500 606. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Rodinná firma, ktorá sa počas svojej 75-ročnej histórie rozvinula zo špedície prepravujúcej nábytok na vedúcu globálnu logistickú spoločnosť pre automobilový priemysel, v rámci ktorej zamestnanci stoja v popredí. Spoločne s viac ako 18.000 zamestnancami v 50 pobočkách po celom svete, sa snaží prispieť k úspechu zákazníkov prostredníctvom vývoja a implementácie na mieru šitých logistických riešení v oblasti skladovej a baliacej logistiky, montáže modulov a "Just In Time" logistiky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

  • základné skúsenosti s prácou na montáži sú veľkou výhodou
  • zodpovednosť a spoľahlivosť
  • ochota pracovať na zmeny

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jaroslav Geci
E-mail: poslať životopis
ID: 4107931  Dátum zverejnenia: 21.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.