bezplatná infolinka

0800 365 801

Ponúkame 10 eur/hod pre vodiča VZV

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Levice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
hneď, ako je to možné
Mzdové podmienky (brutto)
10 EUR/hod.
konzultant
Barbora Hýbelová
+421800365801

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máš platné papiere na VZV, prípadne prax s čelným vozíkom, máš dokonalú príležitosť nájsť si super job! Kontaktuj nás ešte dnes!

Náplň práce je nasledovná:
  • príjem a výdaj materiálu
  • riadenie a obsluha VZV
  • označovanie uskladneného materiálu a tovaru informačnými štítkami
  • vykonávanie inventúry za účelom zistenia zásob na sklade, zaznamenávanie zistených hodnôt do informačného systému
  • 3- zmenná prevádzka po 8hod.

Výhody zamestnania:
  • mzda 10 eur/hod - 1600 eur/mes. (živnosť)
  • BONUS za odporučenie známeho – 30€ (po odpracovaní 1 mesiaca)
  • práca pre úspešnú medzinárodnú automotive spoločnosť
  • možnosť kariérneho postupu

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected], volajte na tč. +421907569654. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

KASAI KOGYO Ltd. je japonská spoločnosť, TIER1 dodávateľ automobilového priemyslu, s viac ako 100 ročnou históriou. Svojou dlhodobou víziou na dosiahnutie "excelentnej globálnej spoločnosti" sa skupina Kasai snaží stať spoločnosťou, ktorá dokáže dôsledne poskytovať kvalitu, náklady a produkty, ktoré spĺňajú potreby zákazníkov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • prax s čelným vozíkom
  • platné papiere na VZV
  • skúsenosti vo výrobe a automotive veľkou výhodou
  • manuálne zručnosti
  • ochota pracovať v 3 zmennej prevadzke

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbora Hýbelová
Tel.: +421800365801
E-mail: poslať životopis
ID: 4083881  Dátum zverejnenia: 18.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 10 EUR/hod.