bezplatná infolinka

0800 365 801

Hľadáš prácu v okolí Žiliny? Máme ponuku pre operátorov/operátorky s mesačnou mzdou od 1120 eur

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
7 EUR/hod.- v závislosti od skúseností uchádzača
konzultant
Lívia Ochabová
+421800365801

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nové posily! Práca operátora v spoločnosti je vhodná pre mužov, ženy, páry aj absolventov. Práca nie je náročná, jedná sa o jednoduchú obsluhu výrobnej linky. Určite to po krátkom zaučení zvládne každý.

Práca pozostáva z nasledovných úkonov:
  • vizuálna kontrola výrobkov (plastové výrobky)
  • balenie hotových výrobkov
  • označovanie krabíc hotových výrobkov
  • práca v 3 zmennej prevádzke
  • miesto výkonu práce: Horný Hričov

Aké výhody ponúkame:
  • prácu na živnosť - 7 eur/hod ( od 1120 eur/mes)
  • stabilnú a dlhodobú prácu v medzinárodnej spoločnosti
  • skvelý tím kolegov
  • komplexnú starostlivosť koordinátora

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected], volajte na tč. +421917874079 alebo na bezplatnú infolinku 0800 500 606. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Vývoj a výroba plastových obalov vákuovo tvarovaných za tepla pre medicínske zariadenia a nástroje, pre elektrotechnický priemysel, potravinársky priemysel, telekomunikačné odvetvia, automobilový priemysel a iné.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • prax vo výrobe výhodou, ale nie podmienkou
  • ochota pracovať na 3 zmeny
  • manuálna zručnosť (jemná motorika)
  • dobrý zrak

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lívia Ochabová
Tel.: +421800365801
E-mail: poslať životopis
ID: 4077553  Dátum zverejnenia: 10.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.